Avrupa Standartları ve Müşteri Memnuniyeti

Öne Çıkan Taşımacılık Sektöründe Avrupa Standartları ve Müşteri Memnuniyeti

21.Yüz Yılda Nakliyat Hizmeti ve Önemi

Bilimin ilerlemesi ile birlikte teknoloji ve diğer faaliyet sektörlerinin devamlılığı hız kazanmıştır. Ticari amaçlar doğrultusunda sektörlerin birbirleri ile olan iletişimlerinin ve işlemlerinin hızlı bir şekilde üretkenliğe dönüşmesinde teknoloji ve bilimin çok büyük payı bulunmaktadır. Günümüzde taşımacılık hizmetinin bu günlere gelmesi ve büyük bir hizmet potansiyelini dönüşmesinde çok büyük emekler bulunmaktadır. Tır, kamyonet, kamyon, transit, pikap ve diğer birçok karayolu taşımacılığı alanında üretilen ve kullanılan taşımacılık araçlarının çoğalması ve yaygınlaşması ile birlikte insanların ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde farklı bir yerden farklı bir yere transfer edilmesinde çok büyük kolaylıklar sağlamıştır.

Ülkemizde taşımacılık hizmeti önemli bir ekonomik paya sahiptir. Şehirleşmenin gelişmesi ve çoğalması ile birlikte taşımacılık hizmetlerinin belirli standartlar çerçevesinde hizmet sunmak kapasitesine sahip olması gerekmektedir. Evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri alanında faaliyetlerini yürüten şirketler hizmet kalitesi ve hizmet standartlarına göre hareket etmekte ve taşıma sırasında oluşabilecek sorunları ekarte edebilecek kapasiteye sahip olması da gerekmektedir.

Ankara profesyonel nakliyat şirketimiz karayolu taşımacılığı kategorisi altında sunduğu hizmet grupları aşağıda sıralandırılmıştır.

Yasal olarak sunabileceğimiz hizmetler bu şekilde belirtilmiştir. Karayolu taşımacılığı alanında birçok hizmet olanakları insanlara iş kapısı imkanı sağlamaktadır. İnsan ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde farklı bir adresten farklı bir adrese taşınması olanağını önemli ve değerli kılan karayolu taşımacılığı hizmeti ile insanların taleplerinin güvenli bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır.

Taşımacılık Hizmetlerinde Kalitenin Önemi

Ankara profesyonel nakliyat firmamız orta düzeyde başkent halkına şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat alanında ev taşıma, evden eve nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Yoğunluk ve talep edilen bu hizmetlerin deneyimli ve tecrübeli şirketimiz tarafından sunulmaktadır. Hizmet talep eden kişilerin eşya ve taşınması gereken malzemelerini, çok hassas ve dikkat ile taşınması büyük önem arz etmektedir.

Hizmet sunulurken mağduriyet oluşmaması adına hizmet kalitemizin en üst seviyede olması ve müşteri memnuniyetinin sağlanması adına üzerimize düşen sorumluluk ile hareket etmekteyiz. Hizmet alanında baz aldığımız, Avrupa standartları ile değerlendirmeler çercevesinde insanların daha uygun fiyatlara kaliteli hizmetlere ulaşmasını şirket olarak sağlamaktayız.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Avrupa Standartları Nelerdir?

Batıda yer alan ülkeler birleşerek Avrupa birliği topluluğu kurmuştur. Bir çatı altında ülkelerin birbirine borç vermesi ve bilgi paylaşımları sebebiyle batı ülkeleri bilim, teknoloji, sanat gibi farklı birçok alanda büyük ilerlemeler kaydetmiştir. Dünyadaki birçok ülkeler ticari ve hizmet alanında ki standartlar konusunda her zaman Avrupa birliği hizmet standartlarını baz almaktadır. Hizmet veren ve hizmet alanı koruyan ve belirli ayrıcalıklar ile tarafların haklarını güvence altına alan kurallar silsilesi her zaman faydalı sonuçlar üretmiştir.

Evden eve nakliyat hizmetin de Avrupa standartlarının hizmetlerimizdeki belirli şartlar ve kurallarını olabildiğince en etkin şekilde sizlere aktarmaya alt başlıklar ile çalışıyoruz.

 • Nakliye sektöründe hizmet veren kamyonet, kamyon, pikap, transit gibi araçların gerekli standartlara uyumlu hale getirilmesi ve bu araçların evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında hizmet sunma kapasitesi ve yeterliliği alanında uyumluluk süreçleri alanında girişimler olmuştur.
 • Birinci sınıf ambalajlama ve paketleme ürünlerinin veya eşya taşıma ve transfer etme işlemlerinde taşıma donanımları ve ekipmanlarının hizmet alanında ithalat ve ihracatının kolaylaştırılması sağlanmıştır.
 • Şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat hizmeti sunulurken belirli gün ve zaman aralıklarında hizmetlerin sunulması konusunda esneklikler sağlanmıştır.
 • Hizmet sunan veya taşıma işlemi gerçekleştiren şirketlerin uyarı tabelaları ile çevredeki insanların bilgilendirilmesi alanında uyarı levhaları ve fosforlu giysiler ile taşımaların gerçekleşmesi alanında uyumluluk süreci sağlanmıştır.
 • Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmaların çalışanlarının iş ahlaki ve hizmet kalitesi alanında gerekli eğitim ve kurumların oluşması ve bu oluşumlar sayesinde bilinçli hizmet veren firmaların daha etkin çalışması sağlanmaktadır.
 • Taşımacılık ve evden eve nakliyat hizmetinde fiyat teklifi sunulması alanında serbest piyasa koşulları ile farklı şirketlerden teklif alma ve ücretsiz teklif talep etme yazılımları ve imkanları alanında destekler sağlanmaktadır.
 • Fahiş fiyatlarını önlenmesi ve dengesiz piyasa koşullarının oluşmaması adına bilgilendirici metinleri ve açıklayıcı tanıtımlar ile hizmet veren ve hizmet alanların bilgilendirilmesi ile birçok alanda fahiş fiyatların önüne geçirmektedir.
 • Yüksek veya sorunlu taşıma noktalarında hasar ve problemlerin oluşmaması adına modüler veya hidrolik asansör sistemleri kolay bir şekilde ithalat yolu ile ülkemize getirilmesi ve ticari faaliyetlere entegre edilmesi kolaylaştırılmıştır.
 • Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetinde tahmin edilemeyen olasılıklar sebebiyle kaza veya mağduriyet oluşması durumunda hizmet veren ve hizmet alanı sorunlarından nakliyat sigortası hizmeti ile güvence altına alınması ve oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçilmesi alanında iyileştirmeler sağlanmıştır.
 • Taşımacılık alanında hizmet sunan şirketlerin sosyal medya veya internet platformlarında değerlendirilmesi ve hizmet sunumlarının aktarılması alanında girişimler yükselerek devam etmektedir.
 • Hizmet alanlarının mağduriyetlerinin giderilmesi alanında girişimlerin bulunulması ve bu girişimlerin devlet eli ile gerekli mercilere iletilmesi alanında düzenlemeler uygulanmıştır.

Nakliye Hizmetlerinde Avrupa Standartlarında Kalite Mümkün Mü?

Evet mümkündür. Ankara Profesyonel Nakliyat olarak firmamız Türkiye halkına Avrupa standartlarında nakliye hizmetleri sunmaktadır. Firmamız hizmet politikaları çerçevesinde şekillenen kuralları ölçülü ve düzenli bir şekilde hizmetlerimize uyarlayara Türkiye vatandaşlarına sunmaktayız. Nakliyat hizmetlerinde Avrupa standartları çerçevesinde müşteri haklarının korunması ve daha kaliteli üst düzey hizmet sunulması adına gerekli bütün kurallara riayet ederek hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz.

Taşımacılık Hizmetinde Müşteri Memnuniyetinin Önemi!

Nakliye sektöründe müşteri memnuniyeti büyük öneme sahiptir. Firmadan memnun olarak ayrılan bir müşteri tekrar sizi tercih edebilir veya farklı hizmet talepleri olan çevresindeki kişi ve firmalara sizi tavsiye edebilmektedir. Hizmet sektöründeki firmaların çok dikkat etmesi gereken hususlarının başında müşteri memnuniyeti gelmelidir.

Nakliyat şirketi olarak sunulan hizmetten memnun ayrılmayan kişi ve firmalar gerek sözleşme şartlarındaki haklarını kullanarak kendilerini savunabilir, veya farklı platformlarda oluşan mağduriyetin karşılanması adına girişimlerde bulunabilir. Bu gibi durumların olmaması adına firmaların müşterilere sunduğu hizmetlerde detaylı bilgilendirme ve şeffaf hizmet anlayışı ile hareket etmesi büyük önem taşımaktadır. Bu kurallar silsilesine riayet etmeyen kişi ve firmalar her zaman mağduriyet yaşamaktadır.

Avrupa Kalitesine Taşımacılık Hizmetlerinin Müşteri Derecelendirmesi Nedir?

Ülkemizdeki firma ve kurumların girişimleri ile birlikte sektörümüzdeki hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin üst seviyelere ulaşması adına gerekli değerlendirmeler ve derecelendirmeler belirli platformlarda data ve bilgilendirme amaçlı listelenmektedir. Bu girişimin sebebi mağduriyet oluşmasını engellemek ve insanların sorunlu firmaları açığa çıkmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Avrupa standartlarında hizmet sunan nakliye şirketleri müşteri memnuniyetini üst düzeyde sunduklarını da en planlarda yer almakta ve hizmetlerini kaliteli bir şekilde ihtiyaç duyan insanlara ulaştırılması adına referans olmaktadır.

Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetinde Şirketler Avrupa Standartlarında Hizmetle Yükümlüdür !

Türkiye cumhuriyeti'nde Avrupa standartları gereği birçok hizmet sunan firmaların uyması gereken kurallar da güncellemeler gerçekleştirilmiş ve daha hızlı ve pratik hizmetlerin sunulması hedeflenerek firmaların yükümlülükleri gereğince hareket etmeleri yasal etkenler sebebiyle zorunlu kılınmıştır.

Şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmeti alanında şirketler sorumlulukları çerçevesinde hareket etmeleri ve sunmakla yükümlü oldukları hizmeti sunmaları gerekmektedir. Aksi takdirde şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti gerçekleştirilirken sunmakla yükümlü olduğu hizmetin dışında farklı bir hizmet sunan nakliyat şirketleri trafik ekipleri tarafından kontrol edilerek cezai yaptırımlara uygulanabilmektedir. Gerekli koşulların ve hizmet standartlarına uygun hareket edilmemesi durumunda firma ve kişilere cezalar uygulanabilmektedir.

Avrupa Standartların da Hizmet Veren Şirketleri Tercih Ediniz !

Taşımacılık sektörü hizmet sektörü olarak bilinmektedir. Taşımacılık sektöründe korsan veya komisyoncu şirketler insanların mağdur olmalarına sebebiyet vermektedir. Ucuz fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı ile insanları yanıltarak veya kandırara çok büyük mağduriyetler olmasına sebebiyet vermektedir. Nakliye firmaları tarafından kişi ve kurumlara sunulan cazip ücretler daima piyasa standartları altındaki fiyat teklifleri olduğu için kabul edilmemesi konusunda uyarılarda bulunmaktayız. Bu gibi fiyatlamalar büyük mağduriyetlerin oluşmasına ve oluşan hasar ve ziyan ile başbaşa kalmanıza sebebiyet verebilmektedir. Korsan ve komisyoncu nakliye şirketlerine karşı bilinçli ve duyarlı olmak büyük önem taşımaktadır.

Ülkemizde belirlenen kurallar ve Avrupa standartlarını hizmet sunan çok fazla küçük ve orta ölçekli nakliye şirketi bulunmaktadır. Bu şirketleri sosyal medya veya farklı platformlarda inceleyerek gerekli bilgileri toplayarak hizmet almanız sizin için daima avantaj oluşturmaktadır. Şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat alanında ihtiyaç duyulan hizmetin güvenli sunulabilmesi için hizmet standartları ve müşteri memnuniyetine önem veren firmalar ile çalışmak ve bu firmaların sunduğu hizmetleri değerlendirerek hizmet almak sizleri olası bir çok sorunlarda koruyacaktır.

Ankara Profesyonel Nakliyat Avrupa Kalitesinde Taşımacılık Hizmeti Sunuyor !

Ankara'da birçok nakliyat firması bulunmaktadır. Bu firmalar hizmet kalitesinden muzdarip ve sadece kazanç odaklı hizmet sunmaya çalışan küçük ve orta ölçekli işletmeler ne yazık ki günümüzde çoğalmaktadır. Ankara'da faaliyetlerini yürüten Ankara profesyonel nakliyat şirketimiz Ankara iline ve bütün ilçelerine şehir içi nakliyat ve evden eve nakliyat hizmetlerini Avrupa standartları kalitesinde sunmaktadır.

Avrupa standartları çerçevesinde uyumluluk gereği oluşturduğumuz kriterler ve hizmet güvencesi çerçevesinde şekillenen hizmet aşamaları sebebiyle hizmetlerimizde memnuniyet üst düzeyde gerçekleştirilmektedir. Oluşturduğumuz bu kriterlere uygun bir şekilde hareket edilmesi sonucunda hasarsız ve güvenli bir nakliyecilik hizmeti bu ölçülerde sorunsuz olarak sağlanmaktadır.

Ankara Profesyonel Nakliyat'ın Sunduğu Avrupa Kalitesinde Hizmetler ve Müşteri Memnuniyeti

Ankara geneline sunduğumuz hizmetlerde Avrupa standartlarını bazı almaktayız. Evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında sunduğumuz birçok hizmet çeşitlerimiz bulunmaktadır. Sunduğumuz hizmetler Avrupa standartlarında ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde şekillenerek hizmet talep edenlere sunulmaktadır.

Profesyonel nakliyat firmasının önceliği müşterilerin eşyalarının ve taşıma süreçlerinin güvenli ve memnuniyet çercevesinde şekillenmesini sağlamaktır. Müşteri odaklı sunduğumuz hizmetlerimiz her zaman hizmet talep edecek olan veya sitemizi ziyaret eden kişi ve firmalara her açıdan referans olma açısından olanak sağlamaktadır. Firmamız iş ahlakı ve hizmet kalitesi ile müşterilerine üst düzey güvenli ve müşteri memnuniyeti ile hizmetlerini Ankara genelindeki vatandaşlar ulaştırmaya devam etmektedir.

Ankara Profesyonel Nakliyat Şirketinin Hizmetlerini Her Zaman Güvenle Değerlendirebilirsiniz !

Ankara profesyonel nakliyat firmasını web sitesi veya sosyal medya hesaplarından hizmet kalitemizi, her şartta değerlendirebilirsiniz. Firma olarak işimizi en iyi şekilde yapıyor ve güvenli hizmet üretme alanında şirket olarak iş ahlakı ve hizmet kalitesine riayet ederek hizmetlerinizi Ankara il ve ilçelerindeki hizmet talep edenlere güvenle ulaştırmaktayız.

Firmamızı her şartta olumlu veya olumsuz olarak görüşlerinizi özgür bir şekilde yansıtabilirsiniz. Açıkkapı politikamız ile hizmet alan ve hizmet veren arasında bir köprü vazifesi ile insanların firma ve hizmetler hakkında her türlü görüş,dilek ve değerlendirmelerini yansıtmasına olanaklar sağlamaktayız.

Ankara profesyonel nakliyat olarak sağlıklı bir değerlendirme sonucunda sorunlu veya olumsuz görüşlerin gerekli gördüğümüz iletişim kanalları ile temasa geçilerek çözüm odaklı yaklaşım sergilemekteyiz. İnsanların şirketimizden aldıkları hizmetlerden hizmet kalitesini yükseltmek adına var gücümüzle gayret göstermekteyiz. Şirket olarak üst düzey bir hizmet kalitesi sunmak için gerekli alanlar da ayrıcalıklı ve hizmet odaklı girişimlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Sosyal medya hesaplar veya web sitesi üzerinden hizmetlerimizi değerlendirebilir ve şirketinizden ihtiyaç duyduğunuz hizmete anında ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.