Asansörlü Nakliyat

Öne ÇıkanAnkara Asansörlü Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat Nedir?

Dünya da sanayinin gelişmesi ile birlikte taşıma araçları ve birçok ihtiyaç alanlarına göre üretilen araçlar insanların hizmetlerine sunulmuştur. Bu araçlardan bir tanesi de modüler ve hidrolik asansör sistemi olmaktadır. Dar sokaklarda, sorunlu adreslerde, veya çok yüksek binalarda bulunan insanların taşınması çok kolay olmamaktadır. Bu gibi durumlar için ülkemize getirilen asansör sistemi sayesinde eşya ve taşınacak malzemenin bina yüzeyinden asansör sepeti ile %100 güvenli bir şekilde evden eve nakliyat kamyonuna taşınması işlemini Ankara asansörlü taşımacılık hizmeti ile gerçekleştirmekteyiz. Asansörlü taşınma talepleri çoğunlukla asansörlü taşımacılık hizmeti kategorisini değerlendirilerek hizmet üretilmektedir.

Küçük ve orta ölçekli nakliye şirketleri araç filolarında modüler asansör sistemine sahip olamayan firmalar da bulunmaktadır. Bu şirketler genellikle kiralama yöntemleri ile müşterilerin ihtiyaçlarına ek ücret karşılığında çözüm üretebilmektedir. Ankara profesyonel nakliyat bünyesinde bulundurduğu modüler asansör sistemi ile başkent halkından gelecek olan Ankara asansörlü taşımacılık hizmeti taleplerine şirketimiz üst düzey kalitede hizmet üretmeye devam etmektedir.

Ankara asansörlü nakliyat hizmeti dahilinde alacağınız hizmet taleplerine göre iki çeşit kategoride incelenmektedir. Hidrolik ve modüler sistemi asansör hizmeti taşımacılık alanında taleplerdeki maliyet ve taşıma kapasitesine göre değerlendirilmektedir. Sunduğumuz bu iki çeşit hizmeti müşterilerimize detayları bu sayfamızda sizlere açıklamaktayız. Alacağınız bu iki hizmet hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız için hizmet detaylarını aşağıda inceleyiniz.

Hidrolik Asansör Sistemi Nedir?

Hidrolik asansör sistemi kamyonet kasası üzerine entegre edilmiş ve 1000 ve 10000 kiloya kadar yük ve malzemelerin taşınmasında kullanılan hidrolik yük asansörü olarak bilinmektedir. Çok yüksek katlara kadar ulaşma imkanı bulunan bu hizmet tonajlı yük ve malzemelerin taşınmasında kullanılan taşıma aracı olarak bilinmektedir. Hidrolik yük asansörü genellikle inşaat veya sanayide kullanılan tonajlı taşımalarda ihtiyaç duyulan bir vinç olarak da bilinmektedir.

Hidrolik yük asansörü ile hidrolik yük vinçi arasındaki tek fark hidrolik asansör sepeti ile belirli bir yüksekliğe kadar taşıma olanağı sağlamaktadır. Hidrolik yük vinçi ise yükselen teleskopik direk ucundaki kanca ile halat yardımı ile sadece belirli malzemelerin ve yüklerin taşınmasına olanak sağlamaktadır.

Modüler Asansör Sistemi Nedir?

Modüler asansör sisteminde taşıma işlemi halat yardımı ile gerçekleşir. Sistemik hız ve devir ile yükselen ve alçalan kontrol noktasından taşıma gerçekleştirilmektedir. 100 kilo ve 750 kiloya kadar büyük bir eşya taşıma kapasitesi olan modüler asansör sistemi operatör kontrolü ile yükselir ve alçalır. Kamyonet üzerinde bulunan kontrol noktasından kontrol edilerek taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Mobil taşıma aracı olarak kamyonet üzerinde 360 derece dönebilen teleskopik yükselen merdiven sistemi ile 18 veya 50 kata kadar yükselen modüler asansör sistemi nakliyat hizmeti sunan şirketlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Bina yüzeyine kurulan ve yükselen merdiven sistemi üzerinde yer alan sepet ile eşya veya malzemelerin taşınması gerçekleştirilmektedir.

Ankara Asansörlü Taşımacılık Fiyatları Ne Kadardır?

Dikey binalarda yaşayan insanlar yüksek katlarda taşınma zorluklarını bildikleri için asansörlü nakliyat araştırmaları yaparak güvenli taşınma maliyetleri arayışına girmektedir. Ankara ilinde kısa veya uzak mesafe Ankara asansörlü taşımacılık fiyatlar ı araştırması yapan kişi ve şirketler bulunmaktadır. Nakliyat sektörünün rekabetçi olması ve büyük, küçük firmaların çok olması nedeni ile sabit fiyatlara rastlamak mümkün olmamaktadır. Ankara Profesyonel nakliyat olarak daha kolay sabit fiyat teklifi alınması adına şirketimiz asansörlü sunulan bütün hizmetleri kapsayan Ankara asansörlü nakliyat fiyatları listesini yayınlamış bulunmaktadır. Listede yer alan hizmetlerin alt ve üst fiyat limitleri belirtilmiştir. Hizmetlere ait bu fiyat aralığını inceleyerek kendinize bir taşınma bütçesi oluşturabilirsiniz.

ANKARA ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK LİSTESİ

21 MART 2023 - GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Şirketimizden hizmet almak isteyenlere ücretsiz online ekspertiz hizmetleri çercevesinde fiyat sunummu yapabilmekteyiz. Bireysel ve kurumsal kişiye özel değerlendirme ile fiyat almak için almak için Whatsap Destek hatımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat amacı ile sunulan fiyatlar kişiler ve kurumların genelini kapsayarak düzenlenmektedir.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Asansörlü Taşımacılık (Genel Fiyat Aralığı) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Taşımacılık (1+1) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Taşımacılık (2+1) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Taşımacılık (3+1) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Taşımacılık (4+1) (Tek Taraf) 1.000 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Taşımacılık (5+1) (Tek Taraf) 1.000 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Taşımacılık (6+1) (Tek Taraf) 1.000 ₺ 2.000 ₺
DİĞER HİZMETLER ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK FİYATLARI TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Asansörlü Şehir İçi Taşımacılık (Genel Fiyat Aralığı) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Şehir İçi Taşımacılık (1+1) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Şehir İçi Taşımacılık (2+1) (Tek Taraf) 750 ₺ 1.500 ₺
Ankara Asansörlü Şehir İçi Taşımacılık (3+1) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Şehir İçi Taşımacılık (4+1) (Tek Taraf) 1.000 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Şehir İçi Taşımacılık (5+1) (Tek Taraf) 1.000 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Şehir İçi Taşımacılık (6+1) (Tek Taraf) 1.000 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Şehirler Arası Taşımacılık (Genel Fiyat Aralığı) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Şehirler Arası Taşımacılık (1+1) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Şehirler Arası Taşımacılık (2+1) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Şehirler Arası Taşımacılık (3+1) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Şehirler Arası Taşımacılık (4+1) (Tek Taraf) 1.000 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Şehirler Arası Taşımacılık (5+1) (Tek Taraf) 1.000 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Şehirler Arası Taşımacılık (6+1) (Tek Taraf) 1.000 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Ofis Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Ofis Taşıma (0+1) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Ofis Taşıma (2+1) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Ofis Taşıma (3+1) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Parça Eşya Taşımacılığı (Genel Fiyat Aralığı) (Tek Taraf) 250 ₺ 5.000 ₺
Ankara Asansörlü Parça Eşya Taşımacılığı (1 Kapak Eşya) (Tek Taraf) 250 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Parça Eşya Taşımacılığı (2 Kapak Eşya) (Tek Taraf) 500 ₺ 2.500 ₺
Ankara Asansörlü Parça Eşya Taşımacılığı (3 Kapak Eşya) (Tek Taraf) 1.000 ₺ 5.000 ₺
Ankara Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (Genel Fiyat Aralığı) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (1+1) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (2+1) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (3+1) (Tek Taraf) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (4+1) (Tek Taraf) 1.000 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (5+1) (Tek Taraf) 1.000 ₺ 2.000 ₺
Ankara Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (6+1) (Tek Taraf) 1.000 ₺ 2.000 ₺

Üst bölümde bulunan Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları listesi ülkemizdeki enflasyon ve enerji maliyetlerindeki artış ve değişim sebebi ile belirli zaman aralıklarında fiyat listemiz güncellenmektedir.

Bireysel veya tüzel sabit fiyat teklifi almanız için yapmanız gerekenler çok basittir. Fiyat listesinde bulunan hizmeti ve hizmete dair fiyat aralığı çerçevesinde kendinize ait taşınma bütçesi oluşturduktan sonra şirketimizin online WhatsApp destek hattın üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Siz ve şirketiniz tarafından gerekli gördüğümüz takdirde ücretsiz dijital ekspertiz hizmetimizi sizlere sunarak cazip ve ekonomik Ankara asansörlü nakliyat fiyatları almanızı sağlamaktayız. Ücretsiz olarak destek hattımız üzerinden bizlerle iletişime geçmeniz dahilinde size her türlü imkanı ve kolaylığı sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ankara Asansörlü Taşımacılık Firmaları Nerede?

Ankara merkezinde ve Ankara'nın belirli ilçelerinde asansörlü taşımacılık hizmet sunan firmalar bulunmaktadır. Bu hizmeti sağlayan nakliyat şirketleri ve asansör kiralama firmaları bulunmaktadır. Yaşadığınız bölgede ve ilçede asansörlü nakliyat hizmeti sunan Ankara asansörlü nakliyat firmaları araştırması yapmanız sizler için avantaj oluşturacaktır. Sanal platformlarda gerçekleştirdiğiniz araştırmalar size en yakın konum ve yer hesaplamasına göre asansörlü nakliyat hizmetleri sağlayan şirketleri sizlere sıralanacaktır.

Araştırma sonucunda listelenen yakın konumlu Ankara asansörlü taşıma firmalarını tercih etmeden önce detaylı bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. İçinde deneyimli ve cazip taşıma olanakları sağlayan firmalar her zaman müşteri memnuniyetini önemseyecek girişimlerde bulundukları için bu gibi firmaları tercih etmek sizler için güzel sonuçlar doğuracaktır.

Ankara'da asansörlü nakliyat hizmeti sunan firmalar hizmetlerini insanlara ulaştırmak için belirli alanlarda ve platformlarda birbirleri ile rekabet yürütmektedir. Mobil asansör sistemi bulunan şirketler, Ankara asansörlü taşımacılık firmaları bu gibi kelimelerde birbirleri ile rekabet etmektedir. Bu rekabetin içerisinde firmamız da yer almakta ve hizmetlerimizi insanların faydalanmaları için ulaştırmaya çalışmaktayız. İrili ufaklı birçok firmanın rekabet ettiği ve hareketliliğin yüksek olduğu Bu gibi kelimelerde ön sıralara gelmek için önemli yatırımlar yapmaktayız.

Asansörlü Taşıma Ne Gibi Durumlarda Gereklidir?

Kalabalık şehir merkezlerinde yaşayan insanlar yüksek binalarda ve dar sokaklarda taşıma işlemlerinin zor ve meşakkatli olduğu bu gibi noktalarda Ankara asansörle taşıma hizmetini tercih etmesi gerekmektedir. Kolay kurulum ve transfer imkanı sağlayan bu sistem birçok sağladığı avantajlar ile birçok alanda tercih edilmektedir.

Mobil kamyonet üzerinde yer alan asansör sistemi birçok talebe hizmet üretme kapasitesine sahiptir. İnşaat, sanayi, bireysel ihtiyaç, eşya taşıma, ofis taşıma, gibi her türlü yüksek noktalardan eşya veya malzemelerin transfer işleminin gerçekleştirilmesinde büyük kolaylık sağlamakta ve çoğunlukla tercih edilmektedir.

Ankara Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar?

  • Asansörlü taşımacılık fiyat teklifi alırken olabildiğince şeffaf ve sağlıklı net bilgiler vermeye özen gösteriniz. Aski durumda oluşabilecek sorunlardan kaynaklı ek ücret veya sorunlardan kaynaklı firmamız sorumlu tutulamaz.
  • Hizmet alan olarak verdiğiniz bilgilerden emin değilseniz, dijital ekspertiz veya araç ile ekspertiz talep ederek firmamızın sağlıklı ön inceleme oluşturarak fiyat listesi sunmasını talep edebilirsiniz. ( Araç ile ekspertiz ek ücrete tabidir. )
  • Yaşadığınız yerde veya çalışma alanında bulunuyor iseniz, bina yükseklik ve kat durumunu öğreniniz.
  • Bulunduğunuz adreste çevresel koşullar ( yol, köprü, sokak, ağaç, taşınmayı engelleyici nesneler ) gibi asansör kurulumunu etkileyecek çevresel koşullar hakkında şirketleri doğru bilgilendirmeye özen gösteriniz.
  • Bulunduğunuz adreste veya taşınacağınız yeni adrese asansörlü taşımacılık gerçekleştirilecek mi? bu konuda net bilgi veriniz.
  • Tek taraflı asansör veya çift taraflı asansör kurulum ücretleri sabit fiyat teklifinde mevcut mu öğreniniz.
  • Asansör kurulumu gerçekleştirilecek bina veya konumda Ankara asansörlü taşımacılık hizmeti gerçekleştirildiğine dair gerekli izinleri alınız.
Ankara Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Nasıl Sunuluyor?

Şirketimizden Ankara asansörlü nakliyat hizmeti almak için öncelikle firmamızın resmi web sitesi üzerinden GSM veya ofis numaralarını arayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunduğumuz online WhatsApp destek butonu üzerinden anında destek hattımıza ulaşarak görüşme gerçekleştirebilirsiniz. WhatsApp destek hattı üzerinden sağladığımız ücretsiz dijital expertiz hizmetimiz sayesinde eşya veya bina konumunu inceleyerek ekonomik ve ilkeli Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları teklifi sunmaktayız.Hizmet talep edenlere, sunduğumuz fiyat teklifimiz olumlu karşılandığında gerekli asansörlü taşınma günü ve saati rezervasyonu oluşturulmaktadır. Taşımacılığın gerçekleşeceği tarih ve saat geldiğinde 3 veya 5 kişilik taşımacılık personellerimiz ile hizmeti sunacağımız konuma doğru hareket etmekteyiz. Yaşam alanında bulunan eşya veya ofis malzemelerinin sökme işlemi gerçekleştirilerek eşyaların hasar görmemesi için paketleme ve kolileme işlemleri yürütülmektedir. Bütün bu süreç kontrollü ve koordineli bir yöntem ile dikkatle yürütülmektedir. Mobilya beyaz eşya ve diğer bütün özel ambalaj ve paketleme gerektiren eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemleri şimdi deneyim sahibi çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bütün eşyalar olası hasara karşı paketleme ve ambalajlama işlemleri tamamlandıktan sonra modüler asansör sisteminin bina yüzeyine sağlıklı bir şekilde kurulumu gerçekleştirilerek yaşam alanında ki balkon veye pencereden eşya veya ofis malzemelerinin evden eve nakliyat kamyonuna transferi gerçekleştirilmektedir.Eşyalar kamyonet içerisine yerleştirildikten sonra kontrolleri gerçekleştirdikten sonra yeni istikametine doğru hareket etmektedir.

Yeni konuma geldiğimizde yine asansörlü taşımacılık hizmeti ile eşyaların transferi gerçekleştirilecek ise modüler asansör sistemi kurulumu operatör tarafından gerçekleştirilir. Evden eve nakliyat kamyonundan yeni yaşam alanına dikkatli ve hasarsız olarak transferi gerçekleştirilir. Eşyaların kamyonet kamyonet kasasında yaşam alanına transfer edilmesi maksimum 2 saati bulmaktadır. Yeni konumuna transfer edilen eşyalar ambalaj ve paketleme den ayrılarak istenilen noktalara montajı gerçekleştirilerek yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Son kontroller yapılarak hizmet tamamlanmış olur.

Ankara profesyonel nakliyat olarak Ankara asansörlü taşımacılık hizmetini bu şekilde güvenli bir şekilde başkent halkına sunmaktayız. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz birçok asansörlü nakliyat hizmetimiz ile insanların ihtiyaçlarını karşılamış ve güvenli eşya taşıma işlemlerinde birçok referans hizmet sağlayan firmalar arasında yer almaktayız.

Ankara Profesyonel Nakliyat İle Yüksek Binalarda Asansörlü Taşımayı Tercih Edin

Ankara'da toplu konut alanında ve kentleşme sebebi ile çok fazla dikey yapılar ve binalar bulunmaktadır. İnsanların gereklilik adına taşınma ihtiyaçları oluştuğunda yüksek katlarda yaşayanlar çok büyük zorluklar ile karşılaşmaktadır. Bina asansörünü kullanmak her şartta ne yazık ki mümkün olmamaktadır. Her türlü taşınma ve transfer ihtiyaçlarınızın karşılanması adına kişi ve şirketleri modüler asansör sistemi ile taşınmaya teşvik etmekteyiz. Zorlu koşullarda kolay ve hasarsız taşınma olanağı sağlayan modüler asansör sistemi 3 - 5 - 15.katlarda bulunan yaşam alanlarına bina yüzeyinden hızlı bir şekilde ulaşarak eşya veya malzemelerin hasarsız ve güvenli bir şekilde transfer sürecini gerçekleştirmeye olanak sağlamaktadır.

Yüksek binalarda insanların güvenli ve hasarsız taşınmasını sağlamak adına Ankara asansörlü nakliyat hizmetinden faydalanılması için yönlendirmelerde bulunmaktayız. Her türlü koşulda kolay seçenekler ile %100 güvenli taşınma olanağı sağlayan asansörlü taşınma hizmeti ile sizler de sorunlu noktalarda ve yüksek binalarda eşyalarınızın transfer süreçlerinin güvenli bir şekilde karşılanmasını gerçekleşmesini bu yöntemle ile gerçekleştirebilirsiniz.

Profesyonel Nakliyat İle Ekonomik Asansörlü Taşınma Kampanyaları

Ankara Yenimahalle ilçesinde faaliyetlerini yürüten Ankara'nın merkezine ve başkentin bütün ilçelerine Ankara asansörlü nakliyat hizmetini ulaştırmaya çalışan şirketimiz insanların taleplerinin güvenli bir şekilde karşılanmasına olanaklar üretmektedir. Hizmet talep eden kişi ve şirketlerden gelecek olan istekleri en ince detayına kadar analiz ederek kaliteli ve bilinçli hizmetleri insanlara ulaştırmaya çalışmaktayız.

Ankara Profesyonel nakliyat ülkemizdeki ekonomik sorunlar sebebiyle güvenli ve kaliteli hizmet almak isteyen insanlara çözüm üretmeye çalışmaktadır. Ekonomik problemlerden kaynaklı oluşan maliyet artışları sürekli yükselmekte ve bundan kaynaklı insanlar kaliteli hizmete ulaşma adına çok büyük sorunlar yaşamaktadır. Şirket olarak üzerimize düşen sorumluluk ile çözüm üretmek adına belirlediğimiz zaman dilimlerinde insanlara cazip ekonomik avantajlı hizmet sunmak adına Ankara asansörlü taşımacılık alanında makul fiyat oluşturma girişimlerinde bulunmaya devam etmekteyiz.

Her yılın belirli aylarında hazırladığımız %20 ve %40 ekonomik cazip fiyat seçenekleri ile Ankara halkının ekonomik ücretler ile taşınmasını sağlamaktayız. Oluşturduğumuz bu kampanyalar genellikle resmi internet sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda belirlediğiniz tarihler aralığında paylaşıma açılmaktadır. Sizler de sunduğumuz bu ayrıcalıklı indirimli fiyatlar ile Ankara asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmak için şirketimizin internet sitesini takip edebilir veya sosyal medya hesaplarını takip ederek yayınlayacağımız kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilir ve ayrıcalıklı fiyatlar ile hizmetlerimizden güven ile faydalanabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.

Telefon