Piyano Taşımacılığı

Öne ÇıkanAnkara Piyano Taşımacılığı

Ankara Piyano Taşımacılığı Nedir?

Evlerde, tiyatrolarda, özel merkezlerde bulunan değişik ebat ve ağırlıklara sahip olan piyanoların şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliye hizmetini Ankara piyano taşıma hizmeti adı altında gerçekleştirmekteyiz.

Ankara profesyonel nakliyat piyano taşımacılığı hizmetinde birçok taşıma gerçekleştirmiş ve gerçekleştirdiği bu taşımalar sayesinde belirli deneyim ve tecrübe ile bu hizmeti Ankara halkına tecrübe ile sunmaya devam etmektedir.

Dijital ve akustik piyano taşıma hizmeti genel olarak talep edilmektedir. Daha birçok farklı enstrüman ve müzik aletlerinin taşınması konusunda şirketimiz gerekli destek ve ekipmanları ile oluşan taleplere hizmet sunmaktadır.

Dijital ve Akustik Piyano Nedir?

Dijital Piyano : Bilinen geleneksel seslerin üretilmesi ve alternatif olarak elektronik klavyeli enstrüman olarak bilinmektedir. Dijital piyanolarda elektronik olan klavyenin ve ses ayarlama imkanının ve de dijital giriş donanımlarının üretken bir müzik oluşturabilme imkanı mevcuttur. Dijital piyanoların geleneksel piyanolara göre daha yüksek hassasiyeti olmadığı için taşınması çok kolaydır.

Akustik Piyano : Ses tahtasını metal teller ile çevreleyen aynı zamanda koruma görevi gören ahşap veya farklı ağaç türlerinden oluşan 88 tuş ( 52 beyaz, 36 siyah tuşa ) sahiptir. Tamamı mekanik tuş sisteminden oluşan ve bu sistem içindeki incelikler ve parmaktaki en küçük hareketleri bile fark edebilmektedir. Akustik piyanolar da çok yüksek derecede hassasiyet bulunmaktadır. Büyük ebat ve ölçüleri sebebi ile çok dikkatli taşınma gerektirmektedir. Özel ambalaj ve paketleme ile hassasiyet korunaklı taşınma süreçleri gerçekleştirilmelidir.

Ankara Piyano Taşımacılığı Fiyatları Ne Kadar?

Piyano taşımacılığı özel bir taşıma yöntemi olduğu için standart nakliyat hizmetleri ile bir tutulmamalıdır. Piyano taşınmasına ihtiyaç duyan piyano sahipleri hemen fiyat araştırmasına girişmektedir.

Ankara piyano taşımacılığı fiyatları yazılarak fiyat araştırması yapılmaktadır. Çok fazla sağlıklı sabit fiyat teklifi olmadığı için fiyat araştırması yapanların kafası karışmaktadır. Ankara profesyonel nakliyat olarak bu durumun daha basite indirilmesi için Ankara piyano taşımacılığı fiyatları listemizi ziyaretçilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Listemizde sunduğumuz hizmetlerin alt ve üst limit fiyat aralığı çerçevesinde müşteriler kendilerine taşınma bütçesi oluşturması kolaylığını sağlamaktayız.

ANKARA PİYANO TAŞIMACILIĞI LİSTESİ

21 MART 2023 - GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Şirketimizden hizmet almak isteyenlere ücretsiz online ekspertiz hizmetleri çercevesinde fiyat sunummu yapabilmekteyiz. Bireysel ve kurumsal kişiye özel değerlendirme ile fiyat almak için almak için Whatsap Destek hatımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Piyano taşımacılığı amacı ile sunulan fiyatlar kişiler ve kurumların genelini kapsayarak düzenlenmektedir.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Piyano Taşımacılığı (Genel Fiyat Aralığı) 1.000 ₺ 6.000 ₺
DİĞER HİZMETLER PİYANO TAŞIMA FİYATLARI ALT FİYAT ÜST FİYAT
Ankara Şehir İçi Piyano Taşımacılığı (Genel Fiyat Aralığı) 1.000 ₺ 5.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Piyano Taşımacılığı (Genel Fiyat Aralığı) 1.000 ₺ 9.000 ₺

Ziyaretçilerimize sunduğumuz yukarıdaki tabloda alacağınız hizmeti belirledikten sonra size sunulan fiyat aralığı noktasında kendinize taşınma bütçesi oluşturmanız gerekmektedir. Ardından şirketimizin online destek hattı üzerinden bizlere uğraşarak kendinize özel Ankara piyano taşımacılığı fiyatları teklifi alabilirsiniz.

Ankara Piyano Taşımacılığı Firmaları Nerelerde?

İnternet ortamında araştırma yapıldığında Ankara piyano taşıma firmaları bulmanız mümkün olmaktadır. Ankara'da çok fazla piyano taşıma alanında talebin olmaması sebebi ile firmalar piyano taşımacılığı hizmetine rekabet etmemektedir.

Piyano eşyaları taşıma

Ankara profesyonel nakliyat olarak şirketimiz düşük düzeyde olan talebin karşılanması ve güvenli bir şekilde hizmete dönüşmesi adına şirketimizin Ankara piyano taşıma firmaları taramalarında ön planda yer alması ve görünür olması için çalışmalar yürütmektedir. Ankara halkının kaliteli ve güvenilir taşıma seçenekleri ile ihtiyaçlarının karşılanması adına firmamız bilinçli ve sorumlu davranmaktadır.

Ankara Piyano Taşımacılığı Nasıl Sunuluyor?

Ankara piyano taşıma hizmeti talep edenler sağlıklı bir bilgilendirme ardından gerekli görüldüğü takdirde dijital ekspertiz veya araç ile taşıma güzergahı veya farklı etkenlerin titizlikle incelenerek ekspertiz raporu doğrultusunda fiyatlamanın sunulması gerektiğini aktarmaktayız.

Gerekli gördüğünde bütün araştırmaları ve incelemeleri yaptıktan sonra Ankara piyano taşımacılığı fiyat teklifi sunumu gerçekleştirmekteyiz. Piyasa standartlarında ve makul düzeyde sunduğumuz fiyat teklifimiz doğrultusunda anlaşma sağlandıktan sonra hizmetin sunulacağı günü ve saati kararlaştırmaktayız.

Hizmeti sunulacağı gün geldiğinde kamyonet veya kamyon gibi uygun araç seçimi gerçekleştirildikten sonra hizmetin sunulacağı adreste müşteriden onay beklemekteyiz. Gerekli kontrolleri sağlandıktan sonra piyanonun ambalajlama ve paketleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Taşıma aparatı ile bina içerisinde taşıma işlemleri gerçekleştirilemez durumda ise bina asansörü kullanımı gerçekleştirilmektedir. Binada da asansör yok ise Ankara asansörlü taşımacılık hizmetinde destek alınarak bina dış cephesine modüler asansör sistemi kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Bina balkonu veya penceresinden kontrollü ve çok dikkatli bir şekilde piyanonun asansör sepetine yüklenerek kamyonete transfer işlemi gerçekleştirilmektedir.

Piyano taşıma araçımız

Kamyonet içerisine indirilen piyano araç içerisinde belirli noktalardaki korumalara yerleştirilir ve kamyonet içerisinde hasar görmeyecek şekilde yerleştirilmesi sağlanmaktadır.

Şirketimize tebliğ edilen yeni adrese doğru kamyonetimiz son kontrolleri yapıldıktan sonra yola çıkmaktadır. Yeni konuma gelinlikten sonra kamyon içerisindeki piyanonun özel taşıma aparatları ile araç içerisinden indirilerek yeni adrese taşıma işlemine geçilmektedir. Taşınacak nokta yüksek veya sorunlu bir konumda ise bina dış cephesine modüler asansör sistemi kurularak modüler asansörün transfer işlemi gerçekleştirilir. Müşterinin yönlendirmesi ile birlikte piyanonun belirtilen noktaya montajı gerçekleştirilerek hizmetin tamamlanması sağlanmış olur.

Ankara Piyano Taşımacılığı ve Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Piyasada bulunan her nakliyat firmasından piyano taşımacılığı ile ilgili fiyat teklifi almayınız. Piyano taşımacılığı çok dikkat isteyen özel aparat ve taşıma süreçleri olan biri hizmet olmaktadır.

Taşımacılık sektöründe piyano taşımacılığı hizmeti sunan firmalardan fiyat teklifi alabilir ve onlarla taşınmayı tercih edebilirsiniz.

Piyano Taşımacılığında %20 İndirimli Kampanyalar

Evinizde veya farklı adreslerde bulunan taşınması güç ve zor olan dijital veya akustik piyanolarınızın yeni adreslere taşınmasında şirket olarak her türlü desteği sağlamaktayız. Türkiye'deki ekonomik sorunların farkında olan şirketimiz Ankara piyano taşımacılığı adı altında gerçekleştirdiği yüzde yirmi ve yüzde kırka kadar indirimli taşıma kampanyaları düzenleyerek hizmet talep edenlere taşınma desteği sağlamaktayız.

Her yılın belirli aylarında düzenlediğimiz ekonomik kampanyalarımız dan faydalanmak için Ankara Profesyonel nakliyat web sitesini veya şirketimize ait sosyal medya hesaplarımızı takip ederek kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.

Telefon