Evden Eve Nakliyat

Öne ÇıkanAnkara Evden Eve Nakliyat Fiyatları ⇔ Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları

☎️ Kurumsal Telefon0532 520 29 13
✅ K3 Yetki BelgesiOnaylı Firma
✅ Profesyonel GarantisiAnkara EvdenEve Taşıma
📍Şirket Kuruluş2012’dan Beri Hizmet

Ankara Evden Eve Nakliyat Nedir?

Birçok taşımacılık şirketi ve lojistik firmalarının birbirleri ile rekabet ederek hizmetlerini insanlara ulaştırmaya çalıştığı anahtar kelime olarak bilinmektedir. Ankara evden eve nakliyat kelimeside bir hizmet sunma kelimesi olarakta lanse edilmektedir. Ankara evden eve nakliye denilince çok fazla sonuçlara ulaşmak mümkündür. Yoğun rekabetin oluşması sebebi ile bu gibi kelimeler hizmet alanında çok fazla müşteri barındırdığı için kişi ve firmaların dikkatini çekmektedir. Bir çok şirket ve insanlar bu gibi popüler kelimeler de tanınmak için yoğun çaba göstermektedir.

Ankara da ev taşımacılığı denilince firmalar ve insanların aklına Ankara evden eve nakliyat kelimesi gelmektedir. Bir çok firmanın hizmetlerini bu kelime aracılığı ile insanlara ulaştırması ve hizmet kapma yarışında rakiplerinin önüne geçilmesi için gayretler göstermektedir. Çok maliyetli olan bu yerde çıkmak çoğu firma ve şirket için zorlu süreçlerdir.

Ankara halkının nakliye alanında ihtiyaç duyduğu evden eve nakliyat hizmetleri altında sıralanan bütün nakliyat hizmeti taleplerini karşılamaktayız. Başkentte oluşan hizmet alanındaki talepleri karşılayan ve hizmet sunan Ankara Profesyonel nakliyat sizlere ev eşyası ve nakliyesi konusunda donanımlı araçları ve profesyonel ekibi ile hizmet sunmaktadır. Güvenli ve temiz işçilik ile nakliyat alanındaki bütün sorunlarınızı profesyonel ekibimiz ile çözmekteyiz. Hizmet sunma alanında işini en iyi şekilde gerçekleştiren çalışanlarımız ve evden eve nakliyat kamyon ve kamyonetlerimiz ile başkentte nakliye hizmetini üst düzeyde sunmaktayız.

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Ankara da evden eve nakliyat hizmeti yüksek düzeyde gerçekleşmektedir. Başkent halkı nakliye hizmeti almadan önce detaylı bir araştırma yaparak bilgi toplar ve fiyat araştırması gerçekleştirir. Ankara evden eve nakliyat fiyatları şeklinde yapılan tarama sonucunda sabit fiyat arayışı firmamız tarafından uygun görülmemektedir.

Başkentte evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen bireysel ve firmalar öncelikle alacakları hizmeti öğrenmeli ve o hizmet hakkında taban ve tavan fiyat aralığı çercevesinde bir bütçe oluşturduktan sonra sabit fiyat talep etmelidir.

Kolay nakliye hizmeti süreçlerinin gerçekleşmesi için aşağıda oluşturduğumuz Ankara evden eve nakliyat fiyatları listemizi inceleyerek alacağınız hizmet ve hizmetlerin taban ve tavan fiyat aralığı hakkına sağlıklı bilgilere aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilirsiniz.

ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT FİYAT LİSTESİ

05 HAZİRAN 2024 - GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Şirketimizden hizmet almak isteyenlere ücretsiz online ekspertiz hizmetleri çercevesinde fiyat sunummu yapabilmekteyiz. Bireysel ve kurumsal kişiye özel değerlendirme ile fiyat almak için almak için Whatsap Destek hatımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat amacı ile sunulan fiyatlar kişiler ve kurumların genelini kapsayarak düzenlenmektedir.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Evden Eve Nakliyat (Genel Fiyat Aralığı) 6.000 ₺ 26.000 ₺
Ankara Evden Eve Nakliyat (1+1) 6.000 ₺ 10.000 ₺
Ankara Evden Eve Nakliyat (2+1) 8.000 ₺ 10.000 ₺
Ankara Evden Eve Nakliyat (3+1) 10.000 ₺ 14.000 ₺
Ankara Evden Eve Nakliyat (4+1) 14.000 ₺ 17.000 ₺
Ankara Evden Eve Nakliyat (5+1) 19.000 ₺ 22.000 ₺
Ankara Evden Eve Nakliyat (6+1) 22.000 ₺ 26.000 ₺
DİĞER HİZMETLER EVDEN EVE NAKLİYE FİYATLARI TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat (Genel Fiyat Aralığı) 6.000 ₺ 27.000 ₺
Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat (1+1) 6.000 ₺ 10.000 ₺
Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat (2+1) 10.000 ₺ 14.000 ₺
Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat (3+1) 14.000 ₺ 17.000 ₺
Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat (4+1) 19.000 ₺ 22.000 ₺
Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat (5+1) 22.000 ₺ 25.000 ₺
Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat (6+1) 23.000 ₺ 27.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat (Genel Fiyat Aralığı) 20.000 ₺ 60.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat (1+1) 20.000 ₺ 60.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat (2+1) 20.000 ₺ 60.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat (3+1) 20.000 ₺ 60.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat (4+1) 20.000 ₺ 60.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat (5+1) 20.000 ₺ 60.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat (6+1) 20.000 ₺ 60.000 ₺

Üste yer verdiğiniz Ankara evden eve nakliyat fiyat listesi ülkemizdeki yükselen enflasyon ve maliyet artışları göz önünde bulundurularak belirli zaman aralığında güncellenmektedir. Yinede Ankara Profesyonel nakliyat olarak ekonomik durumumuz el verdiği müddetçe fiyat değişimlerini müşterilerimize yansıtmamaya çalışmaktayız.

İhtiyaç duyduğunuz hizmetin fiyat aralığı incelenerek kendinize oluşturduğunuz bütçe çerçevesinde artık sizlerde sağlıklı bir bireysel veya şirket olarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Resmi web sitemiz olan Ankara Profesyonel nakliyat üzerinden veya sosyal medya hesaplarımızda sunduğumuz ücretsiz WhatsApp destek hattımız üzerinden çok hızlı bir şekilde şekilde sabit fiyat teklifi alabilirsiniz. Titiz bir inceleme ile ön analiz raporu sonucunda Ankara evden eve nakliyat fiyatları almak isterseniz, WhatsApp destek hattı üzerinden görsel,videolu veya canlı dijital ekspertiz seçeneklerimiz ile sizlere çok şeffaf fiyat teklifi sunabilmekteyiz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları Nerede?

Ankara ilinde çok fazla nakliye şirketi olduğu için bu firmalara toplu bir şekilde ulaşmak için Ankara evden eve nakliyat firmaları şeklinde araştırma yapmak yeterli olacaktır. Büyük küçük nakliye hizmeti sunan birçok taşımacılık firmaları bu kelimede kendini göstermektedir. Akıllı telefon üzerinden bu kelime ile arama yaptığınızda karşınıza birçok nakliye şirketi sonuçları çıkacaktır. Karşınıza çıkan bu firmaları seçerken dikkatli ve o firma hakkında bilgi sahibi olmaya özen gösteriniz. Hizmet almayı tercih ettiğiniz firma müşteri hassasiyeti ve hizmet kalitesini kendine şirket politikası edinmediği takdirde size maddi manevi mağdur edebilir. Bu konuda duyarlı olmak ve firma tercihi yaparken dikkatli olmakta her zaman fayda vardır.

Ankara Profesyonel nakliyat marka adı ile Avrupa standartlarında olan hizmetlerimizi işinde en iyi profesyonel ekibimiz ile başkent halkına ulaştırmak adına Ankara evden eve nakliyat firmaları kelimesinde tanınmak ve bilinmek adına girişimlerde bulunmaktayız. Belirli düzeyde yatırımlarımızı bu gibi kelimelerde yükselme ve tanınmak adına yönlendirmiş bulunmaktayız.

Çankaya da Ev Eşyaları

Cazip ücretlerde yüksek kalitede sunduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerimizi, Ankara halkının temiz işçilikle işinde profesyonel insanlardan alması adına üzerimize düşeni yapmaktayız. Kaliteli hizmet alanında sunduğumuz imkanlardan Ankara evden eve nakliyat firmaları arama sonuçlarından hizmet talep edenlere ulaştırmak adına bizlerde gerekli girişimlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Nasıl Gerçekleşir?

Ankara evden eve nakliyat firmaları, Ankara da sundukları hizmetleri hangi aşamalarda ve hangi detaylarda insanlara sunuyor bunları başkent halkı merak etmektedir. Şirket olarak bizlerle üzerimize düşen sorumluluk ile halkımızın firmamızdan aldığı hizmetler hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmalarını hedeflemekteyiz. Ankara Profesyonel nakliyat olarak sunduğumuz hizmetleri de bütün detayları ile sizlere açıklamaya çalışıyoruz.

Şirketimizin sosyal medya veya Whatsapp destek hattı üzerinden bizler ile temasa geçebilir ve şirketimizden ücretsiz Ankara evden eve nakliyat fiyatları talep edebilir veya ücretsiz dijital ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Dijital ekspertiz hizmeti sayesinde mülkünüzde veya dairenizde sesli veya görsel görüşme çerçevesinde eşya miktarı, kat durumu, transfer güzergahı ve çevresel durum gibi nakliyat hizmetindeki fiyatları belirleyecek temel detayların incelemesini yapmakta ve ön analiz raporu oluşturmakyayız. Kısa bir maliyet hesaplaması ve değerlendirmesi sonucunda size nereden nereye taşınacağına dair açıklamalı bir fiyat teklifi sunmaktayız. Müşterilerimize karşı sunulan fiyat teklifleri nakliyat sektöründeki enerji piyasası fiyat değişimlerine göre günlük hesaplamalar çerçevesinde en makul ve indirimli seçenekler nezdinde fiyat sunumu sağlanmaktadır. Sizlere sunulan Ankara evden eve nakliyat fiyatları teklifimiz üzerinde anlaşma sağlandıktan sonra evden eve nakliyat hizmetini alacağınız gün ve tarihi hizmet talep eden ve hizmet veren olarak kararlaştırılır.

Evden eve nakliyat kamyonu ve 6 kişilik çalışma ekibimiz ile hizmetçi sunacağımız adrese doğru hareket ederiz. Varış noktasına 30 dakika erken gelerek planlama ve koordinasyon işlemlerinin gerçekleşmesi üzerine planlama ve değerlendirme yapmaktayız.

Hizmet sunacağımız saat geldiğinde ise müşteri gözetiminde ve yönlendirmesi ile birlikte elemanlarımız çaplı eşya ve malzemelerin kolileme ve kutulama işlemine geçmektedir. Marangozcumuz ise dolap, mobilya, baza ve sökülme işlemi gerektirecek mobilya türevi eşya ve malzemelerin birbirinden sökülmesini sağlamaktadır. Ambalaj ve paketleme elemanlarımız sökümü gerçekleştirilen eşyaların temiz işçilik ile hasar görmeyecek şekilde korunaklı havalı pat pat naylonlar ile paketleme ve ambalajlama işlemini gerçekleştirmektedir. Mülkte veya dairede bulunan bütün eşya malzemelerin derlenmesi paketlenmesi gibi bütün işlemler müşteri gözetiminde dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hizmetin bu aşaması genellikle 2 veya 3 saati bulmaktadır.

Kot 1, kot 2, düz giriş, yüksek giriş, 1.kat, 2.kata kadar mülk veya dairede bulunan eşya ve malzemelerin taşınma işlemleri şirketimiz bünyesinde bulundurduğumuz taşıma personelleri tarafından gerçekleştirilir. 3.kat ve üstü veya sorunlu çevresel koşullar gereği eşyaların hasar görmeden %100 güvenli bir şekilde hasar görmeden taşınması için Ankara asansörlü taşımacılık hizmetinden destek talep etmek gerekmektedir. Kamyonet üzerinde 360 derece dönebilen modüler asansör sistemi bina yüzeyine veya belirli çapraz veya dikey pozisyonda kurulumu gerçekleştirilir. Eşya ve malzemelerin kayar modüler sepet içerisinde evden eve nakliyat kamyonu kasasına taşınması sağlanmaktadır. Bu yöntemle eşyalar asla hasar görmeden kolay bir şekilde nakliye kamyoneti içerisine taşınması sağlanır. Eşyalar taşıma personelleri tarafından araç içerisine sürtünme çarpma gibi durumlarla karşılaşılmaması adına istifleme işlemleri gerçekleştirilir. Gerekli bütün kontroller gerçekleştirildikten sonra evden eve nakliyat kamyonumuz belirlenen istikamete doğru hareket etmektedir. Hizmetin son aşamasında yeni ülke veya binaya yerleştirilme işlemi maksimum 2 veya 3 saat sürmektedir.

Evden eve nakliyat

Müşterimizin bize tebliğ ettiği adrese gelip, adresi doğruladıktan sonra eşya ve malzemelerin mülk veya daireye taşınması işlemine başlanır. Sorunlu veya yüksek kat değil ise eşyalar personellerimiz tarafından bina veya mülke taşınması gerçekleştirilir. Yüksek kat veya problemli taşınmak güzergahı ise yine Ankara asansörlü nakliyat hizmetinden destek alınarak gerçekleştirilir. Eşyalar bina içerisine taşınma işlemi gerçekleştirilirken personellerimiz kutulanmış eşyaları, paketlenmiş büyük boyutlu eşyaları ambalajlarından ayırarak dekoratif amaçlı yerleştirilmesini sağlamaktadır. Marangozcumuz sökülen eşya ve mobilyaların tekrar yeni konumuna müşterinin istediği noktaya kurulumunu yani montaj işlemini gerçekleştir. Bütün bu süreç koordineli ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ankara sigortalı taşımacılık hizmetinden faydalanılarak sigortalı hizmet dahilinde Ankara evden eve nakliyat hizmeti alındı ise eşyalarda hasar tespit kontrolü gerçekleştirilir. Olası bir hasar durumunda hasarın görsel ve yazılı olarak kayıt altına alınarak hasarın sigorta acentesi tarafından karşılanması için gerekli girişimler başlatılatılır. Gerekli bütün kontroller gerçekleştirildikten sonra müşteri memnuniyeti çerçevesinde müşterimizin şirketimizden aldığı hizmeti değerlendirmesi adına sosyal medya hesabımız veya resmi Ankara profesyonel nakliyat üzerinden hizmetlerimizi değerlendirmesini talep etmekteyiz.

Ankara evden eve nakliyat firmaları olarak firmamız bütün hizmet sürecini şeffaf bir şekilde başkent halkına açıklamış bulunmaktadır. Bütün bu süreç müşteri memnuniyeti gözetilerek koordineli ve planlı bir şekilde gerçekleştirilir. Yıllardır deneyim ve tecrübe ile sürdürdüğümüz evden eve nakliyat hizmetimizi sizler de işinde deneyimli ve tecrübeli şirketimizden güven ve kalite ile alabilirsiniz.

Ankara Evden Eve Nakliyat ve Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Ankara Profesyonel nakliyat hizmetlerinde daima müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet sunmaktadır. Bütün hizmetlerimiz müşterilerimizin memnun olması için gerekli koordinasyon ve planlama süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir. Ankara Profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunulurken öncelik daima müşteri memnuniyeti olmalıdır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve hizmet kalitesinin üst düzey olması hizmet sunan nakliyat şirketinin ticari kimliğinde gizlidir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için firmaların hizmet sunarken yukarıda sıraladığımız bütün süreçleri planlı ve kontrollü bir şekilde dikkatle gerçekleştirmesi gerekmektedir. Nakliye hizmeti sunan firmaların devamlılığı müşterilerin memnuniyeti ile ölçülmektedir. Müşterileri mağdur eden ve müşteri memnuniyetine önem vermeyen firmalar zamanla bu rekabetçi ortamda kendine yer bulamaz ve faaliyetlerini sürdüremez hale gelir.

Ankara Profesyonel evden eve nakliyat olarak şirketi olarak sunduğumuz hizmetlerde her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ön plana almaktayız. Her süreç müşterilerimizin talepleri ve yönlendirmesi doğrultusunda gerçekleşmektedir. İşinde uzman çalışanlarımız ve donanımlı evden eve nakliye araçlarımız ile hizmet kalitesinden taviz vermeden insanların taşınma ihtiyaçlarını güvenli ve sorunsuz gerçekleştirmeye çalışmaktayız.

Ankara Evden Eve Nakliyat ve Önlemler ve Kurallar !
 • Evden eve nakliye hizmetleri almak isteyenler dikkatli davranmak zorundadır. Anlaştınız nakliye firması tarafından mağdur olmadan taşınmak için bilgili ve bilinçli hareket etmek sizin için avantajlı durumlar oluşturacaktır. Ankara evden eve nakliyat fiyatları olarak karşımıza çıkabilecek olumsuzluklara karşı almanız gereken önlemleri aşağıda sıralamış bulunmaktayız. Aşağıda yer alan önlem ve kurallara karşı hareket etmeniz sizi her türlü sorunlara karşı koruyacaktır.
 • Anlaştığımız nakliye şirketinin müşteriye karşı hizmet sunum aşamalarını detaylıca müşteriye açıklaması gerekmektedir. Hizmetin nasıl gerçekleşeceğinine dair detaylı bilgi talep edin. Bu yöntem sayesinde hizmet aşamalarında eksik ekipman ve koruyucu ambalaj ve paketleme hizmetinden taviz verip vermeyeceğini anlayabilirsiniz.
 • Şirketin online destek hattı ve ücretsiz iletişim kanalları aracılığı ile destek verip vermediğini öğreniniz.
 • WhatsApp veya online destek kanalları üzerinden Ankara evden eve nakliyat fiyatları teklifi almaya özen gösterin. Yazılı veya görsel materyaller kanıt niteliği taşıyacağı için sizin lehinize sonuçlar doğuracaktır.
 • Problemli cadde, sokak veya binada kalıyor ve taşınmanın bu adresten zorlu olacağını düşünüyorsanız kesinlikle ücretsiz dijital ekspertiz seçeneğini kullanarak fiyat teklifi almaya dikkat ediniz.
 • Hizmet sunan veya hizmet alan arasında hizmetin anlaşma ile resmiyete dökülmesi için taşıma sözleşmesi ile hizmeti resmileştirmeye özen gösteriniz.
 • Alacağınız hizmet ile ilgili koordinasyon ve projelendirme işlemine dair güveniniz yok ise hizmetin başında bulunarak hizmeti koordine etmeye ve yönlendirmeye çalışabilirsiniz.
 • Evinizde bulunan ziynetlerinizi veya özel eşyalarınızı daha önceden farklı bir yere transfer etmeli veya yanınıza alabilirsiniz. Olası bir çalıntı veya kayıp durumunda hiç bir firma mesuliyet kabul etmeyecektir.
 • Paketleme ve ambalajlama işlemlerinde ambalajlama malzemelerinin birinci sınıf malzeme olmasına dikkat ediniz.
 • Montaj ( birleştirme ) ve de-montaj ( sökme ) işlemlerinde profesyonel marangozcu ile sökme ve birleştirme işlemlerinin gerçekleşmesini talep ediniz. Alacağınız hizmette profesyonel marangozcu desteği olmasına dikkat ediniz.
 • Hizmet alacağınız şirketin temiz işçilik ile hizmet sunmasını talep ediniz.
 • Bina asansörü kullanma imkanımız bulunmadığı takdirde veya cadde ve sokaklarda hizmet sunan şirketten ek hizmet olarak asansörlü taşımacılık hizmeti talep ediniz.
 • Evden eve nakliyat hizmeti tamamlandığında son aşama olarak eşyaların kontrol edilmesini talep ediniz.
 • Sigortalı taşımacılık çercevesinde taşınıyor iseniz olası hasar veya mağduriyet var ise mağduriyetin karşılanması için hasarı belgeleyiniz. Şirketin anlaşmalı olduğu sigorta acentesinden hasarın karşılanması için gerekli girşimler ile maduriyetin karşılanmasını sağlayabilirsiniz.
Ankara Evden Eve Nakliyat %25 İndirim Avantajları Hizmetine Kavuşun

Ülke olarak zorlu bir pandemi süreci yaşamış ve son zamanlarda hafif olarak yaşamaya devam etmekteyiz. Bu süreç devam ederken üstüne kötü ekonomik yönetim sebebi ile kötüye giden ekonomik koşullar neticesinde insanlarımız gelir kaybı yaşamakta ve gerekli ihtiyaçlarını karşılamakta sorun yaşar hale gelmiştir. Bu durum birçok ticari faaliyet yürüten şirketleri olumsuz yönde etkilemekte ve etkilemeye de devam etmektedir. Bu koşullarda her sektör zarar görmüş ve ne yazık ki görmeye de devam etmektedir.

Ankara Profesyonel nakliyat firmamız başkentte halkımıza bu kötü ekonomik şartlarda ayrıcalıklı ve Avrupa standartlarında evden eve nakliyat hizmetleri sunmaya çalışmaktadır. Şirket olarak kendimizi bu süreçte halkımıza yardımcı olmak ve çözüm üretmek adına sorumlu hissetmekteyiz. Ankara evden eve nakliyat fiyatları şirketi olarak cazip ücretler çerçevesinde Ankara halkına şehir içi nakliyat ve şehirler arasında fiyat alanında indirimli hizmetler sunarak insanların taşınma hizmeti almalarını kolaylaştırmaya çalışmaktayız.

Her yılın belirli mevsim aylarında belirli süre zarfında %20 ve %30 indirimli evden eve nakliyat hizmeti kampanyaları düzenlemekteyiz. Oluşturduğumuz indirimli kampanya tarihlerini web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda yayınlamaktayız. Sizler de resmi sitemizi takip edebilir veya sosyal medya sayfası üzerinden şirketimizi takip ederek kampanya ve indirimli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Paylaş:
Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.

Telefon