Şehir İçi Nakliyat

Öne ÇıkanAnkara Şehir İçi Nakliyat

Ankara Şehir İçi Nakliyat Nedir?

Türkiye'nin başkentinde insanlara sunduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerinin genel kapsamda değerlendirildi hizmet kategorisine Ankara evden eve nakliyat fiyatları hizmet ediyoruz. Genellikle ev eşyası taşıma alanında yoğunlukla aranılan kelime bu şekilde tezahür etmektedir.

Nakliyat sektörünün en çok yoğunlukla rekabet ettiği sektöre arasında evden eve nakliyat sektörü olarak bilinmektedir. Bu sektörde yoğun seviyede rekabet bulunmaktadır. Birçok irili ufaklı nakliyat firmalarının Ankara evden eve nakliyat firmaları hizmeti alanında rekabet etmesi ve bu gibi taramalarda müşterinin ön plana çıkması için birçok yatırımlar yapmaktadır.

Şirket olarak bugüne kadar sunduğumuz hizmetlerde bugüne kadar hiç bir sorun olmamıştır. Ev eşyası taşıma alanında üst düzey bir tecrübe ve deneyime sahip olan firmamız her açılan kaliteli ve uzman ekibi ile Ankara evden eve nakliyat fiyatları hizmetlerimizi Ankara halkına ulaştırmaya gayret etmektedir.

Ankara Şehir İçi Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Ankara evden eve nakliyat fiyatları konusunda araştırmalar yapıyor iseniz şirketimiz bu konuda size en uygun fiyat aralığını sunacaktır. 2022 mayıs ayı nakliyat sektöründe piyasa araştırması yapılarak alt limit ve üst limit olmak kaydı ile oluşturduğumuz fiyat tablomuzdan kafanızda taşınma bütçesi oluşmasını sağlayarak daha uygun fiyatlara taşınabilirsiniz.

ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT FİYAT LİSTESİ

25 MAYIS 2022 - GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Firmamızdan nakliyat alanında hizmet almak isteyenlere ücretsiz dijital ekspertiz olanağımız dahilinde fiyat teklifi sunabilmekteyiz. 2022 yılına ait güncel fiyat teklifleri almak için Whatsapp Destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara evden eve nakliyat fiyatlarımız kişi ve kurumların genelini kapsamaktadır.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Şehir İçi Nakliyat (Genel Fiyat Aralığı) 1.350 ₺ 8.550 ₺
Ankara Şehir İçi Nakliyat ( 4+1 ) 1.450 ₺ 14.550 ₺
Ankara Şehir İçi Nakliyat ( 3+1 ) 1.350 ₺ 9.500 ₺
Ankara Şehir İçi Nakliyat ( 2+1 ) 1.100 ₺ 7.750 ₺
Ankara Şehir İçi Nakliyat ( 1+1 ) 2.500 ₺ 8.500 ₺
DİĞER HİZMETLER EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI ALT FİYAT ÜST FİYAT
Ankara Şehir İçi Şehir İçi Nakliyat (Genel Fiyat Aralığı) 1.250 ₺ 4.750 ₺
Ankara Şehirler Arası Şehir İçi Nakliyat (Genel Fiyat Aralığı) 1.000 ₺ 13.000 ₺

Siz değerli halkımıza yukarıda sunduğumuz Ankara evden eve nakliyat fiyatları tablosundaki fiyat aralığında nakliyat fiyat teklifi almaya özen göstermelisiniz. Bireysel ve kurumsal nakliyat alanında titiz bir ekspertiz incelemesi sonucunda fiyat teklifi alarak taşınmak için şirketimizin telefon numaralarını arayabilir veya online destek hattından bize yazabilirsiniz. Sizlere her konuda online ön inceleme raporu oluşturarak Ankara evden eve nakliyat fiyatları almanızı sağlamayı amaçlamaktayız. Her türlü görüş ve detaylı bilgilendirme için şirketimiz ile temas kurabilirsiniz.

Ankara Şehir İçi Nakliyat Firmaları Nerelerde?

Başkentte işini çok iyi şekilde yapan çok küçük ve kaliteli hizmet sunan Ankara evden eve nakliyat firmaları bulunmaktadır. Bu firmalara ulaşmak rekabet düzleminde ne yazık ki mümkün olmamaktadır. Günümüz şartlarında ise firmaların birbirleri ile rekabet etme düzlemi internet ortamına kaybı için bu ortamda yatırımları olmayan firmaların birbiriyle rekabet etme pozisyonları günden güne kaybolmaktadır. Rekabet düzleminde büyük çaplı yatırım yapan firmalara daha çok öncelik verilmesi ülkemizde haksız rekabete sebebiyet vermektedir.

Şehir İçi Ev Eşyaları

Ankara Profesyonel nakliyat olarak şirketimiz Ankara evden eve nakliyat firmaları alanında etkileşim ve görülebilirlik alanında yatırım yapmaktadır. Şirket olarak hedefimiz Avrupa standartlarında sunduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerimizi başkent halkına uygun fiyatlara kişi ve tüzel kişilere ulaştırmaya çalışmaktır.

Ankara Şehir İçi Nakliyat Nasıl Sunuluyor?

Ankara halkının en çok merak ettiği Ankara evden eve nakliyat firmaları nasıl sunuluyor ve ne gibi aşamalar da nakliyat hizmeti gerçekleştiğine dair detaylı açıklamalarımız sayesinde insanlarımızın firmamızdan alacakları hizmetler hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmalarını amaçlamaktayız.

Hizmet almadan önce evinizde bulunan eşyaların titiz bir incelemesini gerçekleştirmek zorundayız. Eşyaların durumu, miktarı, ebatları, kat durumu çevresel koşullar, eşya taşıma güzergahı gibi nakliye hizmetindeki fiyat olgusunu belirleyecek olan detayların şirketimiz tarafından gerek ücretsiz expertiz elemanımız ile bu durumun incelenmesi istenmelidir. Teknolojik imkanların gelişmesi ile birlikte farklı teknik sayesinde ekbir maliyet oluşturmadan online destekeki bimizden online ekspertiz talep edebilirsiniz. Şirketimiz bu hizmet sayesinde gerek görsel gerek video desteği ile bilgilendirilerek online ekspertiz yapma imkânına sahiptir. Bu konuda yetiştirdiğimiz ve tecrübeli ekspertiz personellerimiz mevcuttur. Online ekspertiz hizmeti isteyerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Ekspertiz personelimiz ile yapacağınız değerlendirmeler ve soru cevaplar ile kendinize en uygun fiyatı alacağınızdan emin olabilirsiniz. Size sunulacak olan fiyat genellikle piyasa koşulları değerlendirilerek %15 indirim yapılarak sizlere sunulacaktır.

Bireysel ve düzenli müşterimize sunduğumuz fiyatlar kabul edildiği takdirde taşınma günü ve saati firmamız tarafından rezerve edilmektedir. Rezerve edilen gün gelmeden bir gün önce taşıma durumu son kez teyit edilmektedir. Taşıma günü geldiğinde ise maksimum 8 kişilik ekibimiz ile müşterinin taşınma hizmeti istediği adreste 10 dakika önce erkenden bulunarak hazır bekleriz. Ekibimiz ile gerekli istişare yapılarak taşıma süreci planlanır ve nasıl bir taşıma işlemi koordine edileceğine dair gerekli bilgilendirmeler yapılarak taşıma işlemi başlatılır. Evde bulunan eşyalar üst kalite ambalajlama ve kolileme malzemeleri ile eşyalar teker teker toplanır ve paketleme işlemleri ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Mobilyalar ve hassas eşyalar dahil evdeki bütün önemli araç gereçlerin müşteri gözetiminde taşınma listesi oluşturularak paketleme ve kolileme süreçleri devam etmektedir.

Evde bulunan mobilyalar dolaplar beyaz eşya ve bütün eşyaların paketleme ve ambalajlama süreçleri tamamlandıktan sonra taşıma personellerimiz eşyaları insan kas gücüne dayalı taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Çok yüksek ve sorumlu noktalarda ise asansörlü taşımacılık hizmetinden destek alınmaktadır. Binanın dış cephesine hidrolik asansör sistemi kurulumu asansör koordinatörü tarafından gerçekleştirilmektedir. Pencere ve balkon kurulumu yapılan asansör sistemi ile eşyalar daireden nakliyat aracına taşıma işlemleri kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Yavaş ve kontrollü bir şekilde eşyaların nakil süreci devam ederken Ankara evden eve nakliyat firmaları aracı kasasındaki personel eşyaları hasar görmeyecek şekilde eşyaların istifleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. İstif işlemi 3 personel tarafından koordineli bir şekilde aracı seyir halinde eşyaların zarar görmemesi ve sürtünme veya çarpma sonucu hasar almaması adına en önemli işlemlerden biri olarak görülmektedir. İstif işlemi tamamlandıktan sonra son kontroller yapılarak ilk etapta taşıma işlemleri tamamlanmış olur. Yeni adrese doğru yola çıkacak olan aracımız rota kontrolleri, coğrafi koşullar ve mevsimsel şartlara göre titizlikle ayarlayarak yeni istikametine doğru güvenli bir şekilde yola çıkmaktadır.

Belirtilen yeni adrese geldiğimizde taşıma ekibimiz yine aynı disiplin ve plan çerçevesinde hareket ederek Ankara evden eve nakliyat fiyatları aracı içerisindeki eşyaları yeni eve taşımaya koyulmaktadır. Gerekli görüldüğü takdirde modüler asansör sistemi desteği de alınarak eşyaların nakliyat aracından yeni konumuna taşıma işlemi güvenle gerçekleştirilmektedir.

Eşyalar taşınırken ambalaj ve paketleme işlemlerinden ayrılarak müşteri gözetiminde gerekli yerlere yerleştirme ve kurulum işlemleri yapılmaktadır. Montaj ve demontaj ekibimiz sayesinde mobilya ve beyaz eşya dahil birçok ürünün montaj ve demontaj işlemlerini şirket çalışanlarımız ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu süreç taşıma işlemi ve kurulum süreçleri dahil tamamlanana kadar sürmektedir. Bütün süreç tamamlandıktan sonra eşyalar da son kontroller yapılmaktadır. Taşıma durumunda olası bir hasar ve sorun oluşması durumunda hasar tespit tutanağı ile bu kayıt altına alınmaktadır. Sigortalı taşımacılık sürecinde olası hasarın sigorta acentesi tarafından karşılanması için girişimlerde bulunulur. Taşıma işlemi böylece tamamlanmış olur.

Şehir İçi Ev Eşyaları

Şirketimiz tarafından sunulan hizmetin müşteri de oluşturduğu memnuniyeti veya memnuniyetsizliği ölçmek adına hizmeti gerek web sitemiz üzerinden gerekse sosyal medya hesaplarımızdan hizmeti değerlendirmesi talep edilmektedir. Böylece müşterilerimize sunduğumuz ankara evden eve nakliyat hizmetinden memnun kalıp kalmadığına dair firmamızın sunduğu hizmetin kalitesini ölçmek adına şirketimizin hizmet kalitesini açıklayıcı bir ölçü olmuş olur.

Ankara Profesyonel nakliyat olarak şirketimiz bu şekilde müşterilerine en kaliteli hizmeti sunma adına hizmetini bu kadar şeffaf ve kaliteli bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. Sizlerde böylesine kaliteli ve hassasiyet odaklı nakliyat hizmeti istiyorsanız firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Şehir İçi Nakliyat ve Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Ankara evden eve nakliyat fiyatları olarak önceliğimiz her zaman müşterilerimize sunduğumuz hizmetten memnun kalmasıdır. Önceliğimiz de her zaman müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini önemsemeyen firma ve kuruluşlar her zaman devamlılığını sağlama alanında büyük sorunlar yaşanmakta ve zamanla sektörden kaybolmaktadır.

Teknolojik imkanların gelişmesi ile birlikte artık her türlü bilgi ve hizmete internet ortamından ulaşmak saniyeler sürmektedir. İnsanlara sunulan hizmetlerin kaliteli ve beklentilerin altında kalmasından kaynaklı oluşan memnuniyetsizlik anında internet ortamında şikayet konusu olabilmektedir. Bu gibi problemler şirketleri olumsuz yönde etkilemektedir. Ankara Profesyonel nakliyat 10 yıllık şirket deneyimi ile birlikte o zamana kadar hiçbir sorunlu nakliye hizmeti oluşturmadan insanlara hizmet etmiştir. Teknolojik imkanların gelişmesi ile birlikte gerekli güncellemeleri yaparak şirketimizi ve çalışanlarımızı Avrupa kalitesinde Ankara evden eve nakliyat firmaları hizmeti sunma alanında en üst düzeye ulaştırmış bulunmaktayız.

Firma olarak aldığımız bu önlemler sayesinde sorunsuz hizmet sunma alanında en iyi nakliye şirketleri arasında yer almaktayız. Firma olarak her zaman önceliğimiz nakliye alanında müşterilerin güvenli ve hasarsız evden eve nakliyat hizmetlerini Avrupa kalitesinde almasını sağlamak ve bunun devamlılığını mümkün kılmak için gerekli bütün çalışmalarımızı bu alanda gerçekleştirmekteyiz.

Ankara Şehir İçi Nakliyat %20 İndirim Avantajları

Ekonomik koşullar sebebiyle taşınma bütçesinde sorun yaşayan başkent halkına şirket olarak bizler de gerekli olan destekleri sağlamaktayız. Ülkemizdeki enflasyon sebebiyle birçok sektörde fiyat artışları olmuş ve bu tüketicileri derinden etkilemiştir. Kontrolsüz bir seviyede yükselen fiyat artışları sebebiyle tüketicilerimizin birçok alanda ihtiyatlı davranmasına sebebiyet verecek ortamlar oluşmuştur. Şirketimizde bu durumları titizlikle incelemekte ve yoğun taşınma hizmetlerinin gerçekleşeceği zaman dilimlerinde %25 ve %35’a kadar indirimli Ankara evden eve nakliyat firmaları hizmetleri sunmaktadır.

Başkent halkına sağladığımız bu ayrıcalıklı taşımacılık avantajları sayesinde insanlar Ankara şehir içi nakliyat ve Ankara şehirler arası nakliyat alanında da her türlü nakliyat ihtiyaçlarını şirketimizden karşılayabilme imkânına sahip olacaktır.

Müşteri destekli taşımacılık seçeneklerimiz sayesinde kaliteli hizmetlerimizi modern nakliyat araçlarımız ve işini en iyi şekilde yapan çalışanlarımız sayesinde müşterilerimize sunmak için gece gündüz çalışmaktayız. Yoğun bir rekabet düzleminin olduğu Ankara evden eve nakliyat fiyatları sektöründe her zaman işimizi en iyi şekilde yaparak emeğimizin hakkını alıyor ve insanların taşımacılık ihtiyaçlarını güvenilir şekilde gerçekleştirmenin memnuniyetini yaşamaktayız.

Ankara Profesyonel nakliyat olarak müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı indirim nakliyat imkanlarından faydalanmak için yapmanız gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Şirketimiz belirli zaman aralığında düzenlediği nakliyat avantajlarını sosyal medya ve web sitemiz üzerinden takip ederek kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.