Şehir İçi Nakliyat

Öne ÇıkanAnkara Şehir İçi Nakliyat

Ankara Şehir İçi Nakliyat Nedir?

Yaşam ve ticari kaygılar gereği taşınma ihtiyacı süregelen bir hizmet haline gelmiştir. Kısa mesafe veya yakın ilçe, mahalle, semt gibi noktalara taşınma ihtiyaçlarını karşılayan hizmete Ankara şehir içi nakliyat hizmeti denilmektedir. Ankara içerisinde sunulan genel standart hizmeti çerçevesinde gerekli inceleme ve değerlendirme sonucunda kısa mesafe taşımacılığı olarak da bilinmektedir.

Başkentte hizmet sunan çoğu şirketin aksine profesyonel ve kalite ölçekli hizmet seçeneklerimiz ile insanlarımızın daha uygun ücretler karşılığında Avrupa standartları kalitesinde şirket olarak hizmet sunmaktayız. Nakliye piyasası çerçevesinde makul ücret değerlendirmesi ile kısa mesafe nakliye tercihinizde sizlere Ankara şehir içi nakliyat şirketi olarak deneyimle hizmet sunmaktayız.

Ankara'da yoğun ölçekte talep edilen Ankara şehir içi nakliyat hizmeti orta ölçekli güven veren başkent şirketlerinden talep edilmesi gereken bir hizmettir. Eşya ve malzemelerinizin güvenli ve cazip ücretler çerçevesinde taşınması gerektiğini düşünüyorsanız, Avrupa standartlarında nakliye hizmeti sunan şehir içi nakliye şirketlerini tercih edebilirsiniz.

Ankara Şehir İçi Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Ankara’da kısa mesafe nakliye hizmetine ihtiyaç duyan başkent halkı genellikle Ankar şehir içi nakliye fiyatları ne kadar? şeklinde aramalar gerçekleştirerek nakliyat sektöründeki nakliye fiyatları araştırması yapmaktadır. Sabit fiyat arayışında olan insanlar internet ortamındaki fiyatlara göre hareket etmemesi gerekmektedir. Günümüz şartlarında nakliye piyasası enflasyon ve maliyet hesaplamalarından dolayı nakliye ücretleri sürekli değişkenlik göstermektedir. Sağlıklı bireysel ve kurumsal fiyat teklifi alınması adına şirket olarak Ankara şehir içi nakliye fiyatları, fiyat listesini oluşturmuş bulunmaktayız. Şehir içi nakliye fiyat listesinde belirtilen hizmetlerde alt limit ve üst limit şeklinde fiyat aralıkları düzleminde hizmet alacak olan kişilerin taşınma bütçesi oluşturması gerekmektedir.

Nakliye bütçesi oluşturmak adına sizler de aşağıda sunulan fiyat tablosunu inceleyerek alacağınız hizmet hakkında bilgi sahibi olabilir, ve nakliye bütçesi oluşturma adında fiyat aralıklarını inceleyebilirsiniz.

ANKARA ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT FİYAT LİSTESİ

21 MART 2023 - GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Şirketimizden hizmet almak isteyenlere ücretsiz online ekspertiz hizmetleri çercevesinde fiyat sunummu yapabilmekteyiz. Bireysel ve kurumsal kişiye özel değerlendirme ile fiyat almak için almak için Whatsap Destek hatımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Şehir içi nakliyat amacı ile sunulan fiyatlar kişiler ve kurumların genelini kapsayarak düzenlenmektedir.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Şehir İçi Nakliyat (Genel Fiyat Aralığı) 1.000 ₺ 10.000 ₺
Ankara Şehir İçi Nakliyat 1.000 ₺ 5.000 ₺
Ankara Şehir İçi Nakliyat 2.000 ₺ 5.500 ₺
Ankara Şehir İçi Nakliyat 2.700 ₺ 3.500 ₺
Ankara Şehir İçi Nakliyat 4.500 ₺ 6.000 ₺
Ankara Şehir İçi Nakliyat 6.000 ₺ 8.000 ₺
Ankara Şehir İçi Nakliyat 7.000 ₺ 9.000 ₺
DİĞER HİZMETLER ŞEHİR İÇİ NAKLİYE FİYATLARI TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat (Genel Fiyat Aralığı) 2.000 ₺ 9.000 ₺
Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat (1+1) 2.000 ₺ 5.000 ₺
Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat (2+1) 2.500 ₺ 5.500 ₺
Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat (3+1) 3.000 ₺ 6.000 ₺
Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat (4+1) 3.500 ₺ 6.900 ₺
Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat (5+1) 4.000 ₺ 8.000 ₺
Ankara Şehir İçi Evden Eve Nakliyat (6+1) 5.000 ₺ 9.000 ₺
Ankara Şehir İçi Ofis Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 2.000 ₺ 8.000 ₺
Ankara Şehir İçi Ofis Taşıma (0+1) 1.500 ₺ 2.000 ₺
Ankara Şehir İçi Ofis Taşıma (2+1) 2.000 ₺ 3.500 ₺
Ankara Şehir İçi Ofis Taşıma (3+1) 4.000 ₺ 6.000 ₺
Ankara Şehir İçi Parça Eşya Taşımacılığı (Genel Fiyat Aralığı) 750 ₺ 5.000 ₺
Ankara Şehir İçi Parça Eşya Taşımacılığı (1 Kapak Eşya) 750 ₺ 2.000 ₺
Ankara Şehir İçi Parça Eşya Taşımacılığı (2 Kapak Eşya) 1.500 ₺ 2.500 ₺
Ankara Şehir İçi Parça Eşya Taşımacılığı (3 Kapak Eşya) 3.000 ₺ 5.000 ₺

Sizlere sunulan fiyat tablosunu detaylıca inceledikten sonra kendinize tablomuzda yer alan alt ve üst limit fiyat aralığı çerçevesinde kolay bir şekilde nakliye bütçesi oluşturabilirsiniz. Ardından kurumsal veya bireysel Ankara şehir içi nakliye fiyatları almak için WhatsApp destek hattı üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak görüşmeler çerçevesinde talep edildiği takdirde sizlere ücretsiz dijital ekspertiz hizmeti sunularak kolay ve pratik yöntemlerle eşya veya malzemelerinizi ve nakliyat güzergahını inceleyerek en makul nakliye fiyat teklifi sunmaktayız.

Ankara Şehir İçi Nakliyat Firmaları Nerelerde?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık insanlar her türlü ihtiyaçlarını akıllı telefonlar üzerinden gerçekleştirme imkanına sahiptir. Kısa mesafe nakliye’ye ihtiyaç duyan kişi ve firmalar arama motoru üzerinden Ankara şehir içi nakliye firmaları nerede şeklinde araştırmalar yaparak hızlı bir şekilde Ankara'da hizmet sunan şirketlere ulaşmaya çalışmaktadır.

İnsanların önlerine çıkan birçok nakliyat firması birbirleri ile rekabet etmekte ve insanlara sunduğu hizmetlerini ulaştırma gayretindedir. Araştırma sonucunda karşınızda listelenen şirketleri tercih ederken firmalar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve o firmaların sizlere sunacağı kısa mesafe nakliye hizmeti konusunda deneyimli olmasına dikkat etmeniz sizin için büyük önem arz etmektedir.

Şehir İçi Ev Eşyaları

Ankara şehir içi nakliyat firmaları kelimesinde nakliye şirketlerinin rekabeti üst düzeyde birbirleri ile rekabet ederek devam etmektedir. Bir çok kaliteli ve güvenilir küçük ve orta ölçekli nakliye şirketleri bulunmaktadır. Bu firmalar ne yazık ki bu rekabetten kaynaklı bu gibi değerli kelimelerde ön planda yer alamamakta ve hizmetlerini insanlara ulaştırması çok zor süreçlerde gerçekleşmektedir.

Ankara Profesyonel nakliyat firması olarak firmamızı daha üst düzeye çıkarmak ve sunduğumuz Avrupa standartlarındaki kısa mesafe nakliye hizmetlerini insanlara ulaştırmak adına Ankara şehir içi nakliye firmaları alanında şirketimizi daha ön plana çıkartmak ve görülebilir kılmak adına gerekli yatırımlarımızı bu alanlara kaydırmış bulunmaktayız. Şehir içi nakliyat alanında her türlü ihtiyaçlarınız da bizim gibi şirketleri tercih ederek hizmetlerimizin daha çok insana ulaşması adına bizlere destek olabilirsiniz.

Ankara Şehir İçi Nakliyat Nasıl Sunuluyor?

Ankara şehir içi nakliye hizmeti her türlü ihtiyaç alanında insanların il içerisinde çeşitli nakliye hizmetlerinin tümünün karşılanması olarak bilinmektedir. Ankara kısa mesafe nakliye hizmetini Ankara ilinde vatandaşlarımıza nasıl sunulduğuna dair bütün detayları ile şeffaf bir şekilde açıklamaktayız.

Ankara il sınırları içerisinde yaşayan insanlar şirketimizin iletişim numaralarından bizler ile anında temas kurma hakkına sahiptir. Web sitemiz üzerinde bulunan veya sosyal medya hesaplarımız üzerinde yer verdiğimiz ücretsiz online destek hattımız üzerinden şirket çalışanları ile anında kurabilir ve kendilerine ait bireysel Ankara şehir içi nakliye fiyatları talep edebilirsiniz. Online destek hattı üzerinden sunduğumuz dijital ekspertiz seçeneğimiz sayesinde eşya veya malzemelerinizin durumu, mülk veya bina durumu, bina veya mülkün giriş çıkış noktaları ve çevresel koşulları görsel veya videolu inceleme yaparak çok daha sağlıklı ekonomik fiyat teklifi sunumu gerçekleştirebiliyoruz. Fiyat sunumu gerçekleştirildikten sonra Anlaşma sağlandığı takdirde nakliye hizmeti günü ve saati rezervasyon işlemi tamamlanmaktadır.

Belirtilen adrese geldiğimizde 10 dakikalık iş planlama ve koordinasyon paylaşımı yapılarak hemen işimize başlıyoruz. Mülk veya dairede bulunan eşya veya malzemelerin köpüklü kutular içerisine yerleştirilmesi ve titiz bir şekilde küçük eşya ve malzemelerin kutulama işlemleri sürdürülmektedir. Marangozcumuz daire veya mülkte bulunan dolap mobilya ünite ve demontaj işlemi gerçekleştirilmesi gereken bütün eşyaların sökme işlemini gerçekleştirmektedir. Sökülen ve birbirinden ayrılan eşyalar dikkatli bir şekilde paketleme ve ambalajlama elemanları tarafından havalı naylonlar ile paketlenmektedir. İlk etap olarak adlandırdığımız bu süreçlerin titiz ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmesi maksimum 2 veya 3 saati bulmaktadır.

Şehir İçi Ev Eşyaları

Taşıma elemanlarımız ambalaj ve paketleme işlemleri tamamlanan eşyaları gerek sırtlarında dikkatli bir şekilde çelik kasa kamyonet içerisine taşıma işlemini gerçekleştirir. Yüksek veya problemli taşınma noktalarında ise Ankara asansörlü nakliyat hizmetinden destek talep etmekteyiz. Mobil araç üzerine kurulu yükselen merdiven sistemi sayesinde eşya ve malzemeler hidrolik asansör sisteminin sepetine yerleştirilerek direkt olarak kamyonetin arkasına indirilir ve oradan da personel tarafından kamyonet içerisine yerleştirilir. ikinci etap olarak adlandırdığımız bu süreçte kontrollü ve dikkatli bir şekilde maksimum 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Eşya veya malzemenin taşınacağı ilk adrese doğru ekibimiz ve nakliye kamyonetimiz kontrollü bir şekilde yola çıkmaktadır.

Son etapta ise eşyalar evden eve nakliyat kamyonu içerisinden çalışanlarımız desteği ile veya hidrolik asansör sistemi ile mülk veya daireye taşınması kontrollü ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Taşınan eşyalar ambalaj ve kolilerden ayrılarak müşteri yönlendirmesi ile istenilen yere yerleştirilir. Montaj gerektiren eşyalar dikkatli bir şekilde yine müşterinin istediği noktaya mobilya, dolap ve her tür eşyanın montajı sağlanmaktadır. Son etapta maksimum 1,5 veya 2 saat sürmektedir. Firma güvencesi adı altında eşyaların son kontrollerini gerçekleştiriyor ve anlaştığımız ücreti müşteriden talep ederek hizmetimizi sonlandırmaktayız. Bütün bu sürecin dikkatli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi firmamızın güvencesi ile sağlanmaktadır. Ankara şehir içi nakliyat firmaları olarak işimizi müşteri odaklı Ankara halkına güvenle sunmaktayız. Sizler de temiz işçilikle güvenilir hizmet anlayışına sahip olan şirketimizi tercih ederek yeni adresimize sorunsuz bir şekilde taşınabilirsiniz.

Ankara Şehir İçi Nakliyat ve Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Ankara'da şehir içi nakliyat alanında hizmet almak için deneyimli ve işini en iyi şekilde yapabilecek olan şirketleri tercih etmek her zaman avantaj sağlamaktadır. Tercih edeceğiniz şirket ihtiyaç duyduğunuz hizmet alanında istediğiniz hizmet seçeneklerini değerlendirip sizlere Avrupa standartlarını hizmet sunarak memnuniyetinizi sağlamaya odaklanmalıdır. Şirketimiz kısa mesafe nakliye hizmetinde taleplerinizi özenle değerlendirilip üst kalite hizmet sunumu ile memnuniyetinizi üst düzeye çıkarmaktadır.

Ankara Profesyonel nakliyat şirketimiz Ankara şehir içi nakliye hizmetinde müşterilerinin isteklerini şeffaf bir şekilde değerlendirmek de ve hizmet sunumlarını bütün detayları ile müşterilerine açıklamaktadır. Her hizmet sunumunun planlı ve projelendirilmiş bir şekilde müşterilerine sunulmasını sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti açısından hizmet sunumları dahil her bilginin müşterinin avantajına çevrilecek şekilde değerlendirilip hizmete dönüştürülmesi gerekmektedir. Bütün bu süreçler dahilinde kısa mesafe taşımacılığında öncelik daima müşteri memnuniyetinin üst seviyede olması ve hasarsız ve güvenli bir Ankara şehir içi nakliye fiyatları hizmetinin sunulması sağlanmaktadır. Şirket olarak yıllardır özenle sürdürdüğümü hizmetlerle Ankara halkının mağdur etmeden nakliyat hizmeti alanında istedikleri güven ve temiz işçilik mottosu ile hizmet sunumlarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sizler de Ankara içi kısa mesafe taşımacılığı hizmeti alanında ihtiyaç duyduğunuzda firmamızın online destek hattı üzerinden bizler ile temasa geçebilirsiniz.

Ankara Şehir İçi Nakliyat %20 İndirim Avantajları

Ankara Profesyonel nakliyat olarak 2014 yılından bu zamana kadar Başkentte sürdürdüğümüz kaliteli hizmet ve deneyimli nakliyecilik ile her zaman Ankara halkının memnuniyeti için çalıştık ve çalışmaya da devam etmekteyiz. Başkentte rekabet ortamının büyümesi ile insanların alacakları hizmette kalite standartlarının düşmeden güven çerçevesinde Ankara şehir içi nakliyat hizmeti almalarını hedeflemekte buna göre çalışmalarımızı şekillendirmekteyiz. Başkentte üst düzey hizmet odaklı sunduğumuz nakliyecilik ile şirketimiz Ankara genelinde hizmet alanında çokça tercih edilmektedir.

Ülkemizdeki ekonomik koşulların gitgide bozulması sebebi ile insanlar ihtiyaç duydukları nakliye hizmetlerini çok yüksek fiyatlara karşılama durumunda kalmaktadır. Ev değiştirme tayin gibi temel nedenler sebebiyle insanlar taşınırken çok yüksek ücretler karşılığında Ankara şehir içi nakliye hizmeti almak zorunda kalmaktadır.

Ankara profesyonel nakliyat marka adı ile bizler de üzerimize düşen sorumluluk ile hareket ederek Ankara halkının Ankara şehir içi nakliye problemlerinde çözüm odaklı hizmet üretme girişimlerimizi başlatmış bulunmaktayız. Başkent halkının daha makul ücretlere nakliye almaları adına şirketimiz ödün vermeden kampanya ve indirim odaklı hizmet süreçleri düzenlemektedir.

Ülkemizde ilkbahar, yaz, sonbahar, kış mevsim aylarında düzenlediğimiz %20 ve %40 indirimli ekonomik nakliyat hizmeti kampanyaları düzenlemekteyiz. Şirketimizi çoğunlukla tercih eden tavsiye müşterilerimiz de dahil olması kaydı ile Ankara şehir içi nakliyat hizmeti talep eden bireysel ve tüzeller sunduğumuz kampanyadan faydalanma hakkına sahiptir.

Oluşturduğumuz bu avantajlı kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sizler de resmi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir ve resmini internet sayfamız üzerinden kampanya duyurularımızı takip ederek indirimli cazip ücretler karşılığında hizmetlerimizden kalite ile faydalanabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.

Telefon