Profesyonel Nakliyat Kimdir?

Ankara Profesyonel Nakliyat Kimdir?

Ankara Yenimahalle ilçesinde kurulan ve evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmetleri alanında faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, nakliye hizmeti alanında diğer birçok hizmetleri de zamanla sunabilme potansiyeline ulaşmış sayılı şirketler arasında yer almaktadır. Karayolu taşımacılığı sektöründe şirket olarak kamyon, kamyonet ve diğer araç filolarımız ile nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan kişi ve firmalardan gelecek talepleri Ankara Profesyonel nakliyat olarak değerlendirilmektedir.

Ülkemizde karayolu taşımacılığı büyük bir hizmet sunma hacmine ulaşmıştır. Sektör kendi içerisinde de birçok hizmet çeşitliliği ile büyük, küçük birçok nakliyat firmalarının hizmet sunmasına imkan sağlamaktadır.

Şirket olarak orta ölçekli ev ve ofis taşımacılığı alanında nakliyat alanında gelen taleplere hizmet sunmaya çalışmaktayız. Ankara Profesyonel nakliyat başkent ilinin bütün ilçelerine nakliyat ve taşımacılık alanında ihtiyaç duyulan bütün hizmetleri sunabilmek potansiyeline sahip bir şirkettir. Firma bünyesinde bulundurduğumuz deneyimli ve tecrübeli çalışanlarımız ile hizmetlerimizi üst seviyede Ankara halkına ulaştırmaya devam etmekteyiz.

Firmamızın Nakliye Hizmeti Alanın da Hedefleri Nelerdir?

Ankara profesyonel nakliyat taşımacılık alanında sunduğu hizmetlerde Avrupa standartlarında kalite ile nakliye hizmetlerinin sunulmasını hedeflemektedir. Şirket olarak önceliklerimiz müşteri ve şirket arasındaki hizmetin üst düzey kalitede olması ve müşteri memnuniyeti ile oluşan hizmet talebinin devamlılığını sağlamaktır.

Sunulan hizmetin kalitesinden ödün vermeden makul fiyatlar çerçevesinde oluşturulan hizmetlerin güvenli ve tecrübe ile hizmet talep edenlere sunulmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Ankara profesyonel nakliyat firmamız deneyimli geçmişi ile şirket maliyet yöntemini geliştirmiş ve güçlü şirket altyapısı ile birleştirerek hizmetlerde ve taşıma süreçlerinde makul seçeneklerin oluşmasını sağlamaktadır. Eksik gördüğümüz hususlarda yatırımlarımız ile firmamızın daha güçlü ve müşteri odaklı hizmetler sunması aşamasında var gücümüzle çalışmaya devam etmekteyiz.

Karayolu Taşımacılığı Alanındaki Hizmetlerimiz

Türkiye Cumhuriyeti'nde karayolu taşımacılığı kategorisi altında yasal çerçevede sunabileceğimiz hizmetler aşağıda listelenmiştir.

Yukarıda listelenmiş olan karayolu taşımacılığı adı altında yukarıda listelenmiş olan hizmetleri firmamızdan güven ve talep edebilirsiniz. Yasal kurallar çerçevesinde belirlenen bu hizmetleri şirketimiz hizmet talep edenlere sunabilme yeterliliğine sahiptir. Yasal kurallar ile belirlenmiş olan bu hizmetler haricinde hizmet sunmamız kesinlikle yasaktır. Siz nerede bu alanlarda ihtiyaç duyduğumuz hizmetlere firmamız üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

Ankara Profesyonel Nakliyat ve Hizmet Ekibi

Taşımacılık sektörü üst seviyede rekabetin olması ve zor taşıma süreçleri sebebiyle firmamız bünyesinde hizmet veren çalışanlarımızın zamanla yıprana bilmektedir. Çalışanlarımız farklı etkenlerden dolayı da işten çıkabilmektedir. Firma bünyesinde çalışacağımız personellerimizi tercih ederken firma kuralları ve hizmet politikası doğrultusunda hizmet ekibi kurmaya özen göstermekteyiz.

Ankara profesyonel nakliyat olarak şirketimizde 6 adet genç ve dinamik hizmet ekibi bulunmaktadır. Hizmet sunma bilgisi ve deneyimi ile güvenli hizmet verme anlayışı ile şirketimizde bulunmaktadır.

Hizmet ekibimiz müşterilere karşı son derece duyarlı ve saygı ve görgü kuralları çerçevesinde davranışlar sergileyerek sağlıklı iletişim kurma becerisine sahiptir. Her şartta müşterilerimize karşı duyarlı ve mütevazi olmak adına ilkelerimizden asla taviz vermeden hizmet sunmaktadır. Firmamızın bünyesinde bulunan 2 adet kamyon, 1 adet kamyonet ve küçük taşımalarda kullanılan transit araçlarımız bulunmaktadır. Bu araç filosu ile Ankara şehir içi nakliyat ve Ankara şehirler arası nakliyat alanında oluşan hizmet taleplerini karşılamaktayız. Araç filosundaki araçlarımızın gerekli bütün bakımları ve diğer tüm kontrolleri gerekli periyotlarda yapılmaktadır. Nakliyat hizmetlerinde müşterilerimize karşı olabildiğince güvenli ve problemsiz bir hizmet sunmaya çalışmaktayız.

Ankara Profesyonel Nakliyat ve Hizmet Sunma Anlayışı

Ankara profesyonel nakliyat bu zamana kadar sunduğu hizmetlerde edindiği birikimler ile hizmetlerini planlı ve güvenli bir şekilde müşterilerine sunmaya çalışmaktadır. Şirket olarak sorumluluklarımızın bilincinde hareket ediyor ve hizmet ilkeleri doğrultusunda yasal kurallar çerçevesinde hizmetlerimizi Avrupa kalitesinde hizmet talep edenlere sunmaktayız. Geçmişten bugüne edindiğimiz tecrübe ve birikim sayesinde çalışanlarımız da gerekli deneyim ve tecrübe ile hasarsız hizmet sunma anlayışını müşterilerimizden yansıtmaktadır. İşinde ehil ve deneyimli çalışanlar ile kaliteli hizmetlerimizi güvenli şekilde müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Profesyonel Nakliyat Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti

Nakliyat hizmeti insan gücüne dayalı kurallı kontroller ile sürdürülen çok zor süreçleri bulunan hizmet kalitesi ile ölçülen hizmet alanın memnuniyetine dayalı bir alışveriş biçimidir. Bu süreç ve kuralların sağlıklı bir şekilde gelişmemesi müşteri memnuniyetini derinden etkilemektedir. Nakliyat hizmeti sunan bireysel ve kurumsal firmalar müşteri memnuniyetini önemsemeli ve müşteri memnuniyeti potansiyeline göre hizmetlerini şekillendirmeye özen göstermelidir.

Ankara profesyonel nakliyat olarak sunduğumuz hizmetleri müşteri odaklı şekillendiriyor ve hizmet kalitesinden ödün vermeden müşterilerin firmamızdan memnun ayrılması adına büyük çaba sarf etmekteyiz.Hizmet sunulurken planlama, organizasyon ve koordinasyonun önemi firmanın hizmet kalitesi adına müşterilerini memnun etmek için ne kadar dikkatli olduğunu göstermektedir. Bu konuda çaba sarf etmeyen ve hizmet sunulurken gerekli disiplin ve kurallar çerçevesinde hizmet sunulmadığı takdirde problemler ve mağduriyetler ortaya çıkmaktadır.

Sorun yaşamadan güvenli ve müşteri memnuniyeti gözetilerek hizmet almak için işinde deneyimli ve tecrübeli hizmet sunan şirketleri seçmek her zaman ayrıcalık oluşturacaktır. Hizmet ihtiyacı duyduğumuzda hizmet alacağınız şirket hakkında hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti önem veren ve her şartta müşteri müşteri müşterilerin önemseyen şirketleri tercih etmek gerekmektedir.

Ankara Profesyonel Nakliyat ve Hizmet Politikası

Ankara profesyonel nakliyat şirketinin genel hizmet politikası ilkeli, güvenilir, ve dürüst hizmet sunma anlayışı ile müşterilerine kaliteli hizmet sunma olanağı ile hareket etmektir. Hizmet veren ve hizmet alan arasında anlaşma çerçevesinde geliştirilen taşıma süreçlerinde tarafların mağdur olmadan gerekli kurallar çerçevesinde güvenli bir şekilde hizmet alınmasını sağlamaktır.

Alınan hizmet çerçevesinde şirket ve hizmet alan arasındaki taşıma süreçleri ve taşınan eşya veya ofis malzemelerinin güvenli ve hasarsız olarak, Ankara şehir içi nakliyat veya Ankara şehirler arası nakliyat hizmet dahilinde transfer işleminin güvenli ve problemsiz gerçekleşmesi adına sorumluluk ile hareket etmektir.

Hizmet ve gizlilik politikası çerçevesinde oluşturduğumuz ilkeler ve yasal kurallar bağlı olarak hizmet veren ve hizmet alanın çıkarlarını koruyarak hizmetin tamamlanması gerekliliği doğmaktadır. Şirket olarak hizmet politikası çerçevesinde oluşturulan kurallara bağlı ve olabildiğince sorumluluk bilinci ile hareket ederek hizmet alan ve şirketimizin mağdur olmadan hizmetlerin sunulmasını sağlamaktayız.

Ekibimiz

CEO
Ramazan Özdemir
Firma Sahibi

Şirketimizin kurucusu ve en üst düzey yöneticisidir.

Organizatör
Hasan Dağdeviren
Organizatör

Taşıma hizmetini planlama ve projelendirmeden sorumludur.

Ambalaj ve Paketleme
Cemalettin Özkeleş
Ambalaj ve Paketleme

Eşyaların ambalaj ve paketleme işlemlerinden sorumludur.

Montaj ve Demontaj
Mehmet Ali Üzümcü
Montaj ve De-Montaj

Eşyaları sökme ve birleştirmeden sorumludur.

Asansör Sorumlusu
Hasan Keleş
Asansör Operatörü

Asansör kurulum ve eşya transferinden sorumludur.

Taşıma sorumlusu
Ozan Ertunç
Taşıma Sorumlusu

Eşya taşıma ve eşyaları transferden sorumludur.

Taşıma sorumlusu
Kemal Yılmaz
Taşıma Sorumlusu

Eşya taşıma ve eşyaları transferden sorumludur.

Taşıma sorumlusu
Taner Bayrak
Taşıma Sorumlusu

Eşya taşıma ve eşyaları transferden sorumludur.