Şehirler Arası Nakliyat

Öne ÇıkanAnkara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Şehirler Arası Nakliyat Nedir?

Ülkemizde şehirden şehire taşınma talepleri nakliyat sektörünün karayolu taşımacılığı kategorisi içerisinde yer alan Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti ile karşılanmaktadır. K1 ve K3 taşıma belgeleri olan orta ve büyük ölçekli nakliyat firmaları bu hizmeti talep edenlere sunabilme yeterliliğine sahiptir. Yasal yeterliliği bulunmayan firmaların ilden ile taşımacılık hizmeti alanında hizmet sunması suç teşkil etmektedir. Bu gibi hizmet sunmaya kalkışan firmalar trafik denetimlerinde tespit edilerek büyük cezalar ile yaptırım uygulanmaktadır.

Ankara şehirlerarası nakliyat tedarik zincirinde ihtiyaçların her türlüsünü karşılama alanında en çok tercih edilen hizmet arasında yer almaktadır. Ev taşıma, dükkan taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma, kargo taşımacılığı ve bunun gibi birçok ilden ile taşımacılık ihtiyacı gerektiren hizmetlerin karşılanması bu hizmet bölümünde gerçekleştirilmektedir. Şehirden şehire Nakliyat hizmetlerinin karşılanması ve güvenle gerçekleştirilmesi alanında kapalı kasa ve evden eve nakliyat kasalı kamyon ve kamyonet tercih edilmektedir. Güvenli taşıma alanında eşyaların veya taşınan malzemenin ambalaj ve paketleme işlemlerinin de üst düzey seviyede olması sağlanmaktadır.

Ankara İlden ile nakliyat hizmetini şirketimiz tecrübeyle yürütmekte ve insanlardan gelen Ankara şehirler arası nakliye alanındaki taleplerin karşılanmasını sağlamaktadır. Şirket güvencesi sayesinde ev eşyası veya her türlü Şehirden şehire nakliye alanındaki hizmetlerin firmamız nezdinde güvenle gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Şirketimizin taşıma hizmeti sunmadan önce araç güvenliği ve taşıma güzergahı alanında sağladığımız önlemler ile şehirden şehire nakliye hizmetleri tecrübe ile halkımıza sunmaktayız.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Ne Kadardır?

Ankara şehirlerarası nakliyat fiyatları titiz araştırma ve inceleme sonucunda talep edilmesi gereken bir hizmet türü olmaktadır. Türkiye'de serbest piyasa koşulları çerçevesinde hareket eden çok fazla nakliye şirketi bulunduğu için firmalar, çeşitli analiz ve tecrübeler doğrultusunda fiyat teklifi sunmaktadır. Nakliyat şirketleri piyasa değerlendirmesi yaparak ve müşterilerin talebine göre en makul fiyat teklifi sunumu gerçekleştirir. Sizlerde hizmet talep eden olarak bütün seçenekler değerlendirilerek müşteri hassasiyetine önem veren ve işini en iyi şekilde yapan şirketleri tercih ederek bu gibi firmalardan fiyat teklifi ve hizmet almaya özen gösteriniz.

Ankara Profesyonel nakliyat marka adı olarak sizlere sunduğumuz Ankara şehirlerarası nakliye fiyatları alt ve üst fiyat listemizi inceleyerek sizler de kendinize taşınma bütçesi oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz taşınma bütçesi doğrultusunda kendinize sabit fiyat teklifi alabilirsiniz. Alacağınız hizmet şekline göre sunulan fiyat aralıkları aşağıda ki tablomuzda belirtilmektedir.

ANKARA ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT FİYAT LİSTESİ

21 MART 2023 - GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Şirketimizden hizmet almak isteyenlere ücretsiz online ekspertiz hizmetleri çercevesinde fiyat sunummu yapabilmekteyiz. Bireysel ve kurumsal kişiye özel değerlendirme ile fiyat almak için almak için Whatsap Destek hatımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Şehirler arası nakliyat amacı ile sunulan fiyatlar kişiler ve kurumların genelini kapsayarak düzenlenmektedir.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Şehirler Arası Nakliyat (Genel Fiyat Aralığı) 2.000 ₺ 25.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Nakliyat (1+1) 2.000 ₺ 15.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Nakliyat (2+1) 3.000 ₺ 15.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Nakliyat (3+1) 3.500 ₺ 15.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Nakliyat (4+1) 4.000 ₺ 25.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Nakliyat (5+1) 5.000 ₺ 25.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Nakliyat (6+1) 6.000 ₺ 25.000 ₺
DİĞER HİZMETLER ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE FİYATLARI TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat (Genel Fiyat Aralığı) 2.500 ₺ 25.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat (1+1) 2.500 ₺ 25.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat (2+1) 3.500 ₺ 15.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat (3+1) 4.000 ₺ 20.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat (4+1) 5.000 ₺ 20.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat (5+1) 6.000 ₺ 25.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat (6+1) 7.000 ₺ 25.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Ofis Taşıma (Genel Fiyat Aralığı) 2.000 ₺ 20.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Ofis Taşıma (0+1) 2.000 ₺ 20.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Ofis Taşıma (2+1) 3.000 ₺ 20.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Ofis Taşıma (3+1) 4.000 ₺ 20.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılığı (Genel Fiyat Aralığı) 1.000 ₺ 10.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılığı (1 Kapak Eşya) 1.000 ₺ 5.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılığı (2 Kapak Eşya) 2.000 ₺ 7.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılığı (3 Kapak Eşya) 3.000 ₺ 10.000 ₺

Üstte yer alan Ankara şehirler arası nakliyat fiyatları tablosu ülkemizdeki nakliyat piyasası ve enflasyon oranındaki değişimlere göre belirli aralıklarda güncellenmektedir. Tablomuzu da inceleyerek kendimize ait bir taşınma bütçesi oluşturduktan sonra bireysel veya ticari kişiler olarak online destek hattımız üzerinden ücretsiz sabit fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şirket çalışanlarımız gerekli gördüğü takdirde online destek hattımız üzerinden dijital ekspertiz hizmetimiz dahilinde eşya veya malzemelerinizi görsel veya videolu olarak dikkatlice incelenerek sizlere daha uygun ve daha makul Ankara şehirlerarası nakliye fiyatları sunma imkanına sahibiz.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat Firmaları Nerededir?

Ankara il sınırları içerisinde faaliyet gösteren şirketlere ulaşmak artık çok kolaydır. Bu firmalara ulaşmak için internette Ankara şehirler arası nakliye firmaları şeklinde yazıp arama yapmak yeterlidir. Bir çok büyük küçük şirket önünüzde hızlı bir şekilde listelenecektir. Bu şirketleri titizlikle inceleyerek güvenli bir şekilde ilden ile nakliye hizmetini alabilirsiniz. Birçok irili ufaklı nakliye şirketleri talepleri karşılamak ve hizmetleri hizmetlerini insanlara ulaştırmak rekabetin yoğun olduğu bu kelimelerde boy ölçüşmektedir.

Şehirlerarası Ev Eşyaları

Bir çok nakliye firmaları artık internet ortamına yatırım yapmakta ve şirketlerini Ankara şehirler arası nakliyat firmaları kelimesinde daha ön planda çıkması görünür olması için çalışmalar yürütmektedir. Firma altyapısı ve yatırım gücü olan şirketler daha çok ön plana çıkmakta ve hizmet ihtiyacı olan insanlara ulaşmaktadır.

Karayolu taşımacılığı nakliyat hizmeti alanında Ankara profesyonel nakliyat şirketimiz internet platformlarına ve birçok alanda görünür ve ön sıralarda yer almak adına yatırım yapmaktadır. İndirimli hizmet seçeneklerimiz ve cazip kampanyalarımızın birçok insana ulaşması için vizyonel girişimlerimizi bu alanda sürdürmekteyiz. Ankara şehirler arası nakliyat firmaları alanında insanların hizmet arayışını karşılamak ve en iyi sunmak adına şirketimizi tercih ederek sizler de Avrupa standartlarında taşımacılık hizmetlerinin insanlara ulaşmasında bizlere destek olabilirsiniz.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Sunulmaktadır?

İlden ile taşımacılık hizmetinde, hizmet alacak olan kişi ve firmaların detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi gerektiğini düşünmekteyiz. Hizmet sunum aşamaları ve diğer bütün ayrıntıların olduğu bir yazılı metin olması gerektiğine inanıyoruz. Ankara profesyonel nakliyat şirketi adı ile başkentte Ankara şehirler arası nakliye hizmetini insanlara ve şirketlere nasıl sunuyor ve bu sunum aşamalarında ne gibi detaylar var sorularına cevap vermek için sunduğumuz hizmetin bütün detaylarını insanlara halkımıza aktarmaktayız.

Ankara şehirler arası nakliyat hizmetleri almadan önce taşınma bütçesi oluşturulmalı ve bu çerçevede hizmet almak isteyen kişi ve tüzeller whatsapp destek hattımızdan firma yetkililerine ulaşarak sabit fiyat alabilir. Taşınma güzergahı ve eşya incelenmesi doğrultusunda fiyat teklifi talep etme hakkına da sahipsiniz. Ücretsiz whatsapp bağlantısı üzerinden dijital ekspertiz hizmetinden faydalanmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. WhatsApp destek hattı üzerinden firma çalışanımız ile videolu veya görsel bilgilendirme veya yönlendirme doğrultusunda gerekli incelemeler gerçekleştirilerek çok daha ekonomik Ankara şehirler arası nakliye fiyatları sunulmaktadır. Firmamız tarafından sunulan fiyat teklifi kabul edildikten sonra anlaşma günü ve saati not edilmektedir.

Anlaşma günü geldiğinde teyit amaçlı kontrol gerçekleştirilerek belirlenen adrese doğru yola çıkıyoruz. 5 dakikalık küçük bir toplantı gerçekleştiriyor ve planlama ve yönetim alanında iş paylaşımı gerçekleştirerek işimize başlıyoruz.

Daire veya mülk içerisinde bulunan küçük ölçekli eşya ve malzemelerin köpüklü kutular ve korunaklı koliler ile kolileme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Dolap, mobilya, ünite gibi eşyaların sökülmesi için marangozcumuz devreye girmektedir. Evinizdeki de-montaj ( sökme işlemi) marangozcumuzun deneyimi ve tecrübesi ile gerçekleştirilmektedir.

Birbirinden ayrılan dolap veya mobilya parçalarının paketleme ve ambalajlama işlemleri personellerimiz tarafından birinci sınıf havalı ve korunaklı pat pat naylonlar ile ambalaj ve paketlemesi yapılmaktadır. Evde bulunan beyaz eşya mobilyalar ve diğer birçok eşyaların da ambalajlama işlemi gerçekleştirilir.

Taşıma elemanlarımız paketlemesi ve ambalajlaması tamamlanan eşyaları kot 2, kot 1 , giriş kat, yüksek giriş, 1.kat, 2.kata kadar çalışanlarımız eşya veya malzemeleri sırtlarında evden eve nakliyat kamyonuna taşımacılığını gerçekleştirir. Çok yüksek veya problemli noktalarda ise Ankara asansörlü nakliyat hizmeti tarafından sunulan 360 derece dönen kamyonet üzerine montaj edilmiş yükselen asansör merdiveni sayesinde bina yüzeyine birçok pozisyonda kurulum gerçekleştirilmektedir. Asansör sepetine eşyalar balkon veya pencereden asansör sepetine yerleştirilen eşyalar hızlı ve kolay bir şekilde hasar görmeden Ankara şehirler arası nakliye aracına transfer edilmektedir. Eşyalar kamyonun içerisine kategorik açıdan zarar görmeyecek şekilde yerleştirilir ve taşınma işlemi tamamlanmış olur. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra firmamıza tebliğ edilen yeni rotaya doğru hareket etmektedir.

Şehirlerarası Ev Eşyaları

Belirtilen yeni ikamet adresine geldiğimizde eşyalar mülk veya daireye müşteri gözetiminde gerek taşıma personellerimiz gerekse hidrolik asansör hizmetinden destek alarak taşınması yapılmaktadır. Eşyalar müşterinin yönlendirmesi istenilen noktalara yerleştirilerek ambalajından ayrılır ve montaj işlemleri geçilir. Montaj ve diğer eşyaların kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra son kontroller gerçekleştirilerek Ankara şehirlerarası nakliye hizmetini tamamlamış oluruz.

Ankara profesyonel nakliyat marka adı ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimize ait bütün detayları müşterilerimize ve hizmet almak isteyen herkese şeffaf bir şekilde sunmuş bulunmaktayız. Sizler de öylesine planlı ve deneyimle hizmet sunan şirketimizi tercih edebilirsiniz. Şehirden şehire hizmet sunan şirket olarak hasarsızlık ilkesi ve üst düzey hizmet kalitesi seçeneklerimiz ile sizlerde ilden ile taşımacılık da firma olarak bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Ankara Şehirler Arası Nakliye ve Güvenli Taşımacılık

Şehirden şehire taşımacılık hizmeti daima güvenli ve kontrollü gerçekleştirilmesi gereken bir hizmet olmaktadır. Araçların bakımı ve yol güvenliği konusunda gerekli bütün önlemler alınarak yola çıkılması gerekmektedir. Uzun mesafeli nakliye hizmetlerinde plan ve koordinasyon büyük önem taşımaktadır. Eşya ve taşınacak malzemeleri üst seviye de güvenli ve her türlü sorunların hesap edilerek Ankara şehirlerarası nakliye hizmeti sunulması gerekmektedir. Şirket olarak her türlü koşulları ve güvenlik durumunu titiz analiz çerçevesinde değerlendiriyor ve hizmetlerimizde sorunsuzluk ilkesi ile hareket etmekteyiz.

Bu zamana kadar sunduğumuz hizmetlerde öncelik daima yol güvenliği ve müşterilerimizin eşyalarının sonsuz bir şekilde istenilen adrese transfer etmekdir. Her türlü oluşabilecek maddi ve manevi hasara karşı korunma isteği yasal güvence ile teminat altına alınmıştır. Sigortalı taşımacılık hizmetinin güvence anlaşması olan emtia sigortası ile bireysel veya tüzel kişiler şehir içi ve Ankara şehirler arası nakliyat hizmetlerinde eşya veya malzemelerini güvence altına alarak taşıtmak mümkün olmaktadır.

Ankara profesyonel nakliyat olarak firmamız gerekli bütün önlemleri alarak hizmet güvencesi ile kaliteli ve hasarsız nakliyecilik sunma tecrübesine sahiptir. Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde hiçbir müşterimizin mağdur olmadan hasarsız ve güvenli şehirler arası nakliyat hizmeti almalarını sağlamaktayız. İşinde deneyimli ve hasarsız hizmet anlayışı ile hizmet sunan personellerimiz ve bakımlı evden eve nakliyat araçlarımız ile ihtiyacınız olan iller arası taşımacılık hizmetini sizlere güvenle sunabilmekteyiz.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat'ta %30 İndirimli Taşımacılık

Dünyada ve ülkemizde pandeminin baş göstermesi ile birlikte insanlar şehirlerde pandemi zorlukları ile birlikte yaşamaya başlamış ve bu hastalık insanların yaşamlarını ve gelirlerini büyük oranda etkiledi. Aşının bulunması ile birlikte pandemi süreci yavaş yavaş zayıfladı ve insanlar bazı kurallardan kurtularak iş hayatına devam etmeye başladı. Bu olumsuz süreçler dünyada birçok insanın maddi manevi zarar görmesine yol açtı. Halen bu süreçlerden kaynaklı enflasyonun üst seviyelere ulaşması sebebi ile dünyada ve ülkemizde büyük sorunlar baş gösterdi. Pandemi süreci sorunları yetmezmiş gibi bir de ülkemizdeki ekonomi kaynaklı sorunlar baş gösterdi ve ülkemizde gelir kaybı çok üst seviyelere ulaştı. İnsanlar birçok temel ihtiyacını karşılama alanında zorluklar yaşamaya ne yazık ki halen devam etmektedir. Taşınma maliyetleri ve enerji alanındaki yüksek fiyatlar insanların Ankara şehirlerarası nakliyat hizmeti taleplerini de geri plana atmalarına sebep oldu. Enerji fiyatlarındaki yükseliş maliyetleri çok yüksek seviyelere ulaşınca taşımacılık hizmetlerinde ihtiyaçların sert bir düşüş yaşandı.

Ankara Profesyonel nakliyat şirketimiz taşımacılık alanında faaliyetlerini Avrupa standartları nda sürdürmeye devam etmektedir. Her koşulda halkımızın hizmet kalitesinden ödün vermeden en iyiliğe ulaşması adına şirket bilinci ile hareket etmekteyiz. Ankara şehirler arası nakliyat kalitesi düşürmeden müşterilerimizin sorunsuz ilden ile taşınması alanında duyarlı ve uygun taşımacılık olanaklarımız ile firmamız insanların hizmetlerimizden yararlanılması adına birçok girişimde bulunmaktayız.

Halkımızın ekonomik ve indirimli fiyatlara şehirden şehire nakliyat taleplerine taşınma olanakları geliştirmektedir. Başkent halkına özel her senenin mevsim dönümlerinde taşımacılık hizmetinin yoğun olduğunu zamanlarda %20 ve %40'a kadar indirimli şehirler arası nakliye hizmetleri sunmaktayız. Hizmet kalitesinden ödün vermeden müşterilerimize sunduğumuz bu hizmetlerimizden faydalanmak çok kolaydır.

Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti arayışındaysanız şirketimizin sunduğu indirimli şehirden şehire nakliye hizmetlerimizden faydalanmak için sizlerde resmi internet sitemizi veya sosyal medya hesaplarımızı takip ederek paylaştığımız kampanya tarihleri ve hizmet seçeneklerimiz den hemen faydalanarak taşınmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.

Telefon