Sigortalı Taşımacılık

Öne ÇıkanAnkara Sigortalı Taşımacılık

Ankara Sigortalı Taşıma Hizmeti Nedir?

Karayolu taşımacılığı alanında nakliye hizmeti talep eden kişiler veya şirketler taşıma süreçlerinde oluşabilecek her türlü kaza veya hasara karşı eşya veya taşınacak malzemelerin nakliyat sigortası ile taşınmasına sigortalı taşımacılık denilmektedir.Ankara sigortalı nakliyat hizmetini orta ve büyük ölçekli nakliye şirketleri sunabilme alt yapısına sahiptir. Şehir içi taşımacılık ve şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde ve zorlu taşımacılık süreçlerinde ve her türlü koşullarda oluşabilecek zarar ve hasara karşı kişi ve şirketler eşya ve malzemelerini Ankara sigortalı taşımacılık hizmeti dahilinde güvenceye alma hakkına sahiptir.

Ankara ilinde sigortalı taşımacılık hizmeti iki başlık altında incelenmektedir. Emtia sigortası ve nakliyat sigortası olarak bilinen sigortalama türleri bulunmaktadır. Bu sigortalama türleri sunulduğu yer bakımından birbirinden farklıdır. Ankara profesyonel nakliyat şirketi olarak bu iki farklı sigortalama türlerini açıklayarak hizmet alacak olan kişilerin hangisini seçmesi gerektiği konusunda kolaylık oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Emtia Sigortası Nedir?

Ülkemizde taşımacılık sektörü 4 ana başlık altında değerlendirilmektedir. Karayolu taşımacılığı, deniz taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı olarak bilinmektedir. Bu 4 farklı taşımacılık sektöründe taşınan malzeme veya ürünlerin sigorta acentaları tarafından sigortalı olarak taşınma işlemine emtia sigortası denilmektedir. Emtia sigortasını genellikle sigorta acentaları ve banka gibi özel kurumlar sunmaktadır. Bu sektörlerde sunulan taşınmalarda taşınan malzemelerin belirli bir hacmi ve değeri yüksek olduğunda emtia sigortası yaptırmak ve emtia sigortası ile taşınmasını sağlamak önemli güvence yöntemi olarak bilinmektedir.

Nakliye Sigortası Nedir ?

Ülkemizde karayolu taşımacılığı hizmet alanında faaliyet gösteren evden eve nakliyat şirketleri, taşıma ve kargo firmaları, nakliyeci gibi büyük küçük şirketler; ev eşyası, ofis eşyası veya ofis ekipmanları ve diğer ürünler şehiriçi ve şehirler arası taşınmalar da sigorta acenteleri tarafından nakliyat sigortası ile sigortalı olarak güvence altına alınarak taşınması olarak bilinmektedir.

Nakliyat sigortasını çoğunlukla evden eve nakliyat firmaları tercih etmektedir. Ev veya iş yerini taşıtacak olan kişi ve firmalar olası hasar veya problemlere karşı eşya ve malzemelerini nakliyat sigortası ile sigortalı bir şekilde güvenli taşınmasını talep etmektedir. Nakliyat firmaları da anlaşmalı oldukları sigorta acentaları ile şehir içi ve şehirler arası taşınmalarda nakliyat sigortası güvencesi ile müşterilerine Ankara sigortalı taşımacılık hizmeti sunabilmektedir.

Ankara Sigortalı Taşımacılık Fiyatları Ne Kadar?

İhtiyaç duyduğumuz hizmeti almak için gerekli araştırmaları internet mecralarından yapabilirsiniz. Ankara sigortalı taşımacılık fiyatları şeklinde yapılan taramalar ile birçok kafa karıştırıcı ve güncel olmayan ücret ve fiyat aralıkları bulmanız mümkündür. Şirket olarak insanların sigortalı taşıma ücretleri hakkında sağlıklı bir bilgi ile fiyat teklifi almaları adına Ankara sigortalı taşımacılık fiyatları listesi oluşturmuş bulunmaktayız. Listemiz içerisinde alacağınız hizmete dair bilgiler ve hizmetlerin alt ve üst fiyat limitleri bulunmaktadır.

Aşağıda yer alan tablomuzda şirketimizin anlaşmalı olduğu sigorta acentesi tarafından güncel fiyat aralıkları belirlenerek sigortalama işlemi gerçekleştirilmektedir. Eşya ve malzemelerimizin cazip ücretler karşılığında Ankara sigortalı taşımacılık fiyatları aralığında sigortalı olarak sigortalı atmak için Aşağıda yer alan tablomuzu inceleyiniz.

ANKARA SİOGRTALI TAŞIMACILIK LİSTESİ

21 MART 2023 - GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Şirketimizden hizmet almak isteyenlere ücretsiz online ekspertiz hizmetleri çercevesinde fiyat sunummu yapabilmekteyiz. Bireysel ve kurumsal kişiye özel değerlendirme ile fiyat almak için almak için Whatsap Destek hatımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sigortalı Taşımacılık amacı ile sunulan fiyatlar kişiler ve kurumların genelini kapsayarak düzenlenmektedir.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Sigortalı Taşımacılık (Genel Sigortalama Fiyat Aralığı) 250 ₺ 5.000 ₺
Ankara Sigortalı Taşımacılık (1+1) 250 ₺ 1.000 ₺
Ankara Sigortalı Taşımacılık (2+1) 350 ₺ 1.500 ₺
Ankara Sigortalı Taşımacılık (3+1) 500 ₺ 2.000 ₺
Ankara Sigortalı Taşımacılık (4+1) 750 ₺ 2.500 ₺
Ankara Sigortalı Taşımacılık (5+1) 1.000 ₺ 3.000 ₺
Ankara Sigortalı Taşımacılık (6+1) 1.250 ₺ 3.500 ₺
DİĞER HİZMETLER SİGORTALAMA FİYATLARI TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Sigortalı Şehir İçi Taşımacılık (Genel Sigortalama Fiyat Aralığı) 250 ₺ 5.000 ₺
Ankara Sigortalı Şehir İçi Taşımacılık (1+1) 250 ₺ 1.000 ₺
Ankara Sigortalı Şehir İçi Taşımacılık (2+1) 350 ₺ 1.500 ₺
Ankara Sigortalı Şehir İçi Taşımacılık (3+1) 500 ₺ 2.000 ₺
Ankara Sigortalı Şehir İçi Taşımacılık (4+1) 750 ₺ 2.500 ₺
Ankara Sigortalı Şehir İçi Taşımacılık (5+1) 1.000 ₺ 3.000 ₺
Ankara Sigortalı Şehir İçi Taşımacılık (6+1) 1.250 ₺ 3.500 ₺
Ankara Sigortalı Şehirler Arası Taşımacılık (Genel Sigortalama Fiyat Aralığı) 250 ₺ 5.000 ₺
Ankara Sigortalı Şehirler Arası Taşımacılık (1+1) 250 ₺ 1.000 ₺
Ankara Sigortalı Şehirler Arası Taşımacılık (2+1) 350 ₺ 1.500 ₺
Ankara Sigortalı Şehirler Arası Taşımacılık (3+1) 500 ₺ 2.000 ₺
Ankara Sigortalı Şehirler Arası Taşımacılık (4+1) 750 ₺ 2.500 ₺
Ankara Sigortalı Şehirler Arası Taşımacılık (5+1) 1.000 ₺ 3.000 ₺
Ankara Sigortalı Şehirler Arası Taşımacılık (6+1) 1.250 ₺ 3.500 ₺
Ankara Sigortalı Ofis Taşıma (Genel Sigortalama Fiyat Aralığı) 500 ₺ 3.000 ₺
Ankara Sigortalı Ofis Taşıma (0+1) 500 ₺ 1.000 ₺
Ankara Sigortalı Ofis Taşıma (2+1) 1.000 ₺ 1.500 ₺
Ankara Sigortalı Ofis Taşıma (3+1) 1.500 ₺ 3.000 ₺
Ankara Sigortalı Parça Eşya Taşımacılığı (Genel Sigortalama Fiyat Aralığı) 250 ₺ 5.000 ₺
Ankara Sigortalı Parça Eşya Taşımacılığı (1 Kapak Eşya) 250 ₺ 2.000 ₺
Ankara Sigortalı Parça Eşya Taşımacılığı (2 Kapak Eşya) 500 ₺ 2.500 ₺
Ankara Sigortalı Parça Eşya Taşımacılığı (3 Kapak Eşya) 1.000 ₺ 5.000 ₺
Ankara Sigortalı Evden Eve Taşımacılık (Genel Sigortalama Fiyat Aralığı) 250 ₺ 5.000 ₺
Ankara Sigortalı Evden Eve Taşımacılık (1+1) 250 ₺ 1.000 ₺
Ankara Sigortalı Evden Eve Taşımacılık (2+1) 350 ₺ 1.500 ₺
Ankara Sigortalı Evden Eve Taşımacılık (3+1) 500 ₺ 2.000 ₺
Ankara Sigortalı Evden Eve Taşımacılık (4+1) 750 ₺ 2.500 ₺
Ankara Sigortalı Evden Eve Taşımacılık (5+1) 1.000 ₺ 3.000 ₺
Ankara Sigortalı Evden Eve Taşımacılık (6+1) 1.250 ₺ 3.500 ₺

Ülkemizdeki enflasyon ve nakliyat piyasasındaki fiyat oynaklığına göre oluşturduğumuz Ankara sigortalı taşımacılık fiyatları listemiz fiyat değişimlerine göre belirli zaman aralıklarında güncellenmektedir.

Kendi eşya veya malzemelerimizin titizlikle incelenerek değerlendirme sonucunda kendimize ait çok cazip fiyatlar alabilirsiniz. Şirketimizin WhatsApp destek hattı üzerinden bizler ile temasa geçerek ücretsiz ekspertiz ile temiz bir inceleme gerçekleştiriyor ve sizlere çok uygun bireysel fiyat teklifi sunabilmekteyiz.

Ankara Sigortalı Taşımacılık Firmaları Nerelerde?

Yaşadığınız yerde sizlere güvenli hizmet sunabilecek firmalara ulaşmak çok kolaydır. Akıllı cihazlar üzerinden hızlı bir şekilde Ankara sigortalı taşımacılık firmaları kelimesi yazılarak aradığınız hizmeti sunabilecek birçok firmaya ulaşmanız mümkün olmaktadır. Yaşadığınız ilçede veya semte aradığınız hizmeti hızlı bir şekilde size ulaştırabilecek sigortalı nakliye firmalarına bu şekilde çok kolay ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Teknolojinin sağladığı bu kolay imkanlar sayesinde çok fazla ihtiyaç duyduğumuz hizmetlere bu yöntemler sayesinde saniyeler içerisinde ulaşmamız mümkün olmaktadır. Ankara sigortalı taşımacılık firmaları şeklinde yaptığımız araştırma sonucunda karşımıza listelenen birçok firma olmaktadır. Bu firmaları tercih ederken titiz bir inceleme yaparak güvenli ve hizmet kalitesi alanında ihtiyaç duyduğumuz hizmeti size sunabilecek donanım ve ekipmana sahip olmasına özen göstermemiz sizler için çok büyük öncelik olmalıdır.

Ankara Profesyonel nakliyat şirketimiz, nakliye ve taşımacılık şirketlerinin güvenli taşımacılık sunma alanında rekabet ettiği Ankara sigortalı taşıma firmaları kategorisinde firma olarak bizlerle var olmaya ve yatırımlarımızı bu alana kaydırmaya devam etmekteyiz. Belirli bir tarama hacmine ulaşan sigortalı taşımacılık hizmeti insanların güvenli hizmet talep etme alanında çoğunlukla ziyaret ettiği kelime olarak bilinmektedir. Bizler de sunduğumuz güvenli ve kaliteli hizmetlerimizi güvenli taşımacılık adı altında müşterilerimize ulaştırmanın mücadelesini bu alanda da sürdürmeye devam etmekteyiz.

Nakliyat Şirketinin Anlaşmalı Olduğu Acenteleri Tercih Etmeliyiz? veya Kendimiz Sigorta Acentesi Bulup Sigortalama İşlemini Yaptırmamız Avantajlı Olur Mu?

Ankara ilinde Ankara sigortalı nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan kişi ve firmalar nakliye şirketlerinin kendilerine sunduğu sigorta acentalarını kabul etmeleri kendileri için bir seçenek olmaktadır. Sigortalama süreçlerinde ne gibi işlemler ve ne gibi seçenekler olduğuna dair gerekli bilgi ve donanıma sahip olmayan müşteriler mağduriyet yaşayabilmektedir.

Mağduriyet yaşamadan güvenli ve ayrıcalıklı taşınmak için nakliyat firmalarının kişi ve şirketlere sunduğu anlaşmalı sigorta acentalarını tercih etmek ayrıcalık sağlayacaktır.

Taşınma süreçlerindeki sigorta işlemleri hakkında gerekli bilgilere sahip olan kişi ve firmalar kendi tercihleri doğrultusunda ki sigorta acenteleri ile sigorta işlemleri gerçekleştirerek sigortalı taşınma hizmeti alma hakkına da sahiptir. Ankara sigortalı taşımacılık hizmeti dahilinde kişisel sigorta acenteleri dahilinde veya nakliyat şirketinin anlaşmalı olduğu sigorta acentesini tercih etmek müşterinin tercihine bağlıdır.

Bireysel Sigortalama İşleminde Sigorta Acentesi Seçimi Durumunda Ne Yapmamız Gerekir?

Kişisel tercihleriniz doğrultusunda bireysel sigortalama hizmeti doğrultusunda istediğiniz sigorta acentesi ile görüşerek Ankara sigortalı taşımacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz. İnternet ortamında veya farklı mevzalardan edindiğiniz sigorta acentaları acentalarından bilgilendirme ve fiyat teklifi talep etmelisiniz. Eşya ve malzemelerimizi görsel veya videolu sigorta acentaları ile paylaşarak daha cazip sigorta ücretleri talep edebilirsiniz.

Bireysel sigortalama işleminde sorumluluk müşteri ve Sigorta acentasında dır. Anlaşma doğrultusunda gerekli şartlar ve kurallar belirtilerek olası hasar ve ziyan karşısında şirketimizin de bilgilendirilmesi gerekmektedir. Her aşamada müşterinin mağdur olmadan talep ettiği güvenli ve problemsiz taşınma hizmetini almayı sağlamaktır.

Ankara Sigortalı Taşıma Hizmeti Nasıl Sunuluyor?

Ankara Profesyonel nakliyat firması Ankara sigortalı taşımacılık hizmetini başkent halkına hangi aşamalarda sunuyor detayları ile açıklamaya çalışmaktadır. Şirketimizin online destek hattı üzerinden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Daha titiz bir inceleme isterseniz, online destek hattımız üzerinden şirket çalışanları ile iletişime geçerek incelemeler doğrultusunda daha ekonomik cazip fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Müşterilere sunulan Ankara sigortalı nakliyat hizmeti kabul görüldüğünde gerekli bilgilendirme yapılarak taşınma günü ve saati karşılıklı olarak belirlenmektedir.

3 veya 6 kişilik taşıma ekibimiz ile nakliye hizmetine sunulacağı adreste bulunmaktayız. Çalışanlarımız ile küçük bir görüşme yaparak sağlıklı koordinasyonu kurulmasını sağlıyor, ve iş paylaşımı yapılarak işimize başlıyoruz. Ev veya iş yerinde bulunan eşya veya malzemelerin toplama ve bir noktada derlenerek kutulama ve paketleme işlemleri yapılmaktadır. Mobilya, dolap, ünite ve diğer sökme işlemi gerçekleştirmekteyiz. Birbirinden ayrılan parça veya eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemlerini de özenle yapmaktayız.

Personellerimiz paketlenmiş ve ambalajlanmış eşya ve kolileri çelik kasalı nakliye kamyonuna taşımaktadır. Çok yüksek binalarda veya problemli taşıma güzergahlarında Ankara asansörlü nakliyat hizmetinden destek almaktayız. Kamyonet üzerinde yer alan modüler asansör ile eşyalar veya malzemeler çok kolay bir şekilde hasarsız Nakliyat kamyonuna taşınması gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık aracının son kontrolleri gerçekleştirildikten sonra bizlere belirtilen yeni adrese doğru harekete geçeriz hareketi geçmekteyiz.

Bizlere belirtilen adrese geldiğimizde hemen çalışanlarımız araç içerisindeki eşyaları yeni daire veya dükkana taşımacılığını kontrollü ve sonsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.Eşya veya malzemeler ambalaj ve paketlerden çıkartılarak yerleştirme işlemleri gerçekleştirilir. Bütün bu süreç tamamlandıktan sonra eşyaların olası hasar tespit kontrollü gerçekleştirilerek olası bir hasar durumunda hasarın sigorta acentesi tarafından karşılanması için girişimlerimiz bulunmaktadır. Her aşamada eşyaların hasar görmeden yeni adresi taşınması veya olası bir hasar durumunda müşterinin mağdur olmadan sorunsuz taşınacağı hizmetlerden biri de Ankara sigortalı taşımacılık hizmet olarak bilinmektedir. Sizler de bu hizmeti tercih ederek güvenli ve problemsiz bir şekilde yeni adresinize şirket farkı ile taşına bilirsiniz.

Ankara Sigortalı Taşımacılık Hizmetini Tercih Etmenizi Gerektiren Durumlar Nelerdir?

Ev, işyeri, ofis, dükkan, imalathane, gibi mekanlarda bulunan eşya veya malzemelerin yeni bir adresi taşınma ihtiyacı doğduğunda eşya ve malzemelerin sigortalı bir şekilde taşınması gerekebilir. Bu gibi durumlarda sigortalı taşınma hizmeti alabilirsiniz.

Kısa mesafe veya uzun mesafelerde yeni ve değerli eşya ve malzemelerin güvenilir bir şekilde yeni adresine teslim edilmesinde koruyucu önlem olarak Ankara sigortalı taşımacılık hizmetini tercih etmelisiniz.

Maddi ve manevi değerlere sahip eşya ve malzemelerimizin hasar görmeden yeni konumuna taşınması talebiniz doğrultusunda firmamız bireysel sorumluluğunu almakta yine de olası bir hasar veya sorunlara karşı müşterilerimize sigortalı taşınma hizmeti ile nakliye hizmeti almalarını tavsiye etmektedir.

Ankara Profesyonel Nakliyat İle Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Ankara ilinde gerçekleştirdiğimiz güvenli nakliyecilik hizmetlerimiz ile firma olarak sayılı şirketler arasında yer almaktayız. Şirketimizin altyapısı ve donanımlı nakliyat kamyon ve kamyonetlerimiz ile halkımızın güvenli nakliyat alanında gerekli duyduğu hizmeti yüksek kalitede vatandaşlarımıza sunmaktayız.

Ankara Profesyonel nakliyat firmaları başkent ilinde ihtiyaç duyulan Ankara sigortalı taşımacılık hizmetini müşterilerine en üst seviyede sunmaya çalışmaktadır. Ülkemizdeki güvenilir ve marka olmuş sigorta acenteleri ile anlaşmalı işlemler yürüterek hizmet alacak olan kişi ve firmaların güvenli ve uygun seçenekler ile taşınmasını sağlamaktadır. Şirketimiz müşterilerimizin hiçbir zorluk yaşamadan anlaşmalı olduğumuz sigorta acentaları ile hızlı bir şekilde sigortalama işlemi gerçekleştiriyor ve taşınma süreçlerinizi güvence altına alarak taşınma hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimizden hizmete alan müşterilerimize gerekli bilgilendirmeleri titizlikle yapmaktayız. Oluşabilecek hasar veya sorunlar çerçevesinde sigorta acentesinin sözleşme nüshasını müşterilerimize ile sağlayarak ne gibi durumlarda hasarın karşılanacağına dair detaylar hakkında müşterilerimizin gerekli bilgilendirilmesini de hedeflemekteyiz.

Gerek şehir içi ve şehirler arası sigortalı taşımacılık seçeneklerimiz ile yakın ve uzak mesafelere firmamızın sağladığı güvenilir taşıma seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Her şartta müşterilerimizin önceliklerini sağlıyor ve güvenli ve ilkeli taşınma süreçlerinin gerçekleşmesini sağlamaktayız. Her türlü taşınma taleplerinizin sigortalı veya sigortasız bir şekilde taşınmasını şirket olarak üstlenmekteyiz.Sizler de taşınma durumunuz da ihtiyaç duyduğunuz seçenekler konusunda şirketimizden gerekli bilgileri alarak firmamız ile yakın veya uzak mesafelere eşya veya ofis ekipmanlarınızı Ankara sigortalı nakliyat güvencesi ile kolayca taşıta bilirsiniz.

Profesyonel Nakliyat Avantajlı ve Sigortalı Taşımacılık İmkanı İle Hemen Taşınmaya Başla

Pandemi sürecinde birçok sektör ticari faaliyetlerine ara vermiş ve bu süreç zarfında çok zorlu dönemlerden geçmiş bulunmaktayız. Pandemiden sonra ülkemizde baş göstermiş olan ekonomik sorunlar sebebi ile zorlu süreçlerden geçmekteyiz. Ülkemizde birçok insan ihtiyaç duyduğu hizmetleri talep etme konusunda ve kaliteli hizmete ulaşma bakımından büyük sorunlar yaşamaktadır. Şirket olarak başkentte insanların ihtiyaç duyduğu hizmetlere kolay ve makul ücretlere ulaşması adına Ankara sigortalı nakliyat hizmetinin talep eden halkımıza firma olarak kampanyalı seçenekler sunarak cazip imkanlar oluşturmaya çalışmaktayız.

Her senenin belirli mevsim dönümlerinde oluşturduğumuz %20 ve %40 indirimli taşıma avantajları oluşturmaktayız. Oluşturduğumuz bu cazip ayrıcalıklı fiyatlar ile taşınmak ve bu hizmetlerimizden faydalanmak için halkımızın Ankara Profesyonel nakliyat web sitesini takip etmeli veya sosyal medya hesaplarımızdan şirketimizi resmi ve sayfasını takip etmesi gerekmektedir. Yakın zaman dilimlerinde yaptığımız duyurular ile halkımızın indirimli Ankara sigortalı taşıma fiyatları ile şirketimizden kendilerine ait bireysel teklif alarak taşınmalarını hedeflemekteyiz.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.

Telefon