Mağaza Taşımacılığı

Öne ÇıkanAnkara Mağaza Taşımacılığı

Ankara Mağaza Taşıma Nedir?

Ülkemizde bir çok farklı ürünlerin satıldığı büyük, küçük mağazalar bulunmaktadır. Her türlü ürünlerin satışa sunulduğu bu mağazalarda iş potansiyeli açısından farklı adresleri tercih etmek gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Ankara profesyonel nakliyat firmamız başkentte gerek şehir içi ve şehirler arası Ankara mağaza taşıma hizmeti talep eden kişilere ve şirketlere talepler doğrultusunda hizmet sunmaktayız.

Sizlerden gelecek olan mağaza taşıma veya büyük mekanlarda planlı taşıma işlemlerini firma olarak yürütmekteyiz. Belirli düzeylerde firmamızdan talep edilen mağaza taşıma hizmeti işinde profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir hizmet olmaktadır. Planlama ve organizasyon işlemlerinin ehil insanlar tarafından gerçekleştirilmesi sizleri çıkabilecek problemlere karşı koruyacaktır.

Ankara Mağaza Taşımacılığı Fiyatları Ne Kadardır?

Büyük ölçekli taşımaların gerçekleştirildiği mağaza veya iş merkezi taşıma işlemlerinin maliyetleri hakkında bilgi sahibi olmak için internet ortamında Ankara mağaza taşımacılık fiyatları şeklinde araştırma yaptığınız da karşınıza birçok sabit olmayan değişken fiyatlar listelenecektir. Karşınıza çıkan bu fiyatlar güncel olmadığı için sağlıklı bir şekilde bilgi toplamanız mümkün olmayacaktır.

Ankara profesyonel nakliyat marka adı ile insanların sağlıklı fiyat toplaması için oluşturduğumuz Ankara mağaza taşımacılığı fiyatları listesi sayesinde sizler de alacağınız hizmet fiyat aralığı ile kendinize taşıma bütçesi oluşturabilirsiniz.

ANKARA MAĞAZA TAŞIMACILIĞI LİSTESİ

21 MART 2023 - GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Şirketimizden hizmet almak isteyenlere ücretsiz online ekspertiz hizmetleri çercevesinde fiyat sunummu yapabilmekteyiz. Bireysel ve kurumsal kişiye özel değerlendirme ile fiyat almak için almak için Whatsap Destek hatımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mağaza taşımacılığı amacı ile sunulan fiyatlar kişiler ve kurumların genelini kapsayarak düzenlenmektedir.

NEREDEN? NEREYE? TABAN FİYAT TAVAN FİYAT
Ankara Mağaza Taşımacılığı (Genel Fiyat Aralığı) 2.000 ₺ 16.000 ₺
Ankara Mağaza Taşımacılığı (1+0) 2.000 ₺ 4.000 ₺
Ankara Mağaza Taşımacılığı (2+1) 4.500 ₺ 6.000 ₺
Ankara Mağaza Taşımacılığı (3+1) 5.500 ₺ 6.900 ₺
Ankara Mağaza Taşımacılığı (4+1) 5.000 ₺ 6.750 ₺
Ankara Mağaza Taşımacılığı (5+1) 8.950 ₺ 12.750 ₺
Ankara Şehir İçi Mağaza Taşımacılığı (Genel Fiyat Aralığı) 2.000 ₺ 8.750 ₺
Ankara Şehir İçi Mağaza Taşımacılığı (1+0) 1.500 ₺ 2.300 ₺
Ankara Şehir İçi Mağaza Taşımacılığı (2+1) 2.400 ₺ 3.000 ₺
Ankara Şehir İçi Mağaza Taşımacılığı (3+1) 3.750 ₺ 4.400 ₺
Ankara Şehir İçi Mağaza Taşımacılığı (4+1) 5.000 ₺ 6.750 ₺
Ankara Şehir İçi Mağaza Taşımacılığı (5+1) 6.750 ₺ 8.750 ₺
Ankara Şehirler Arası Mağaza Taşımacılığı (Genel Fiyat Aralığı) 2.750 ₺ 15.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Mağaza Taşımacılığı (1+0) 2.750 ₺ 4.500 ₺
Ankara Şehirler Arası Mağaza Taşımacılığı (2+1) 3.600 ₺ 5.000 ₺
Ankara Şehirler Arası Mağaza Taşımacılığı (3+1) 5.000 ₺ 6.750 ₺
Ankara Şehirler Arası Mağaza Taşımacılığı (4+1) 7.000 ₺ 9.750 ₺
Ankara Şehirler Arası Mağaza Taşımacılığı (5+1) 11.500 ₺ 13.750 ₺

Alacağınız hizmet türünü tercih ederek oluşturduğunuz taşımacılık bütçesi ile artık kendinize ait bireysel veya kurumsal sabit fiyat teklifi alabilirsiniz. Şirketimiz üzerinden sunduğumuz online whatsApp destek hattı üzerinden bizleri arayabilir veya yazılı olarak taleplerinizi ileterek kendinize ait sabit Ankara mağaza taşıma fiyatları teklifi alabilirsiniz.

Ankara Mağaza Taşımacılığı Firmaları Nerede?

Taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyan kişi ve firmalar hızlı bir şekilde internet platformları üzerinden Ankara mağaza taşıma firmaları nerede veya nerelerde bulunur gibi araştırmalar yaparak bu gibi hizmet gerçekleştiren taşımacılık şirketlerine ulaşmaya çalışmaktadır. Bu gibi araştırmalar gerçekleştirildiğinde İnternet ortamında önünüze birçok bu hizmeti sunan firmalara ulaşmanız mümkün olmaktadır. Karşınıza çıkan birçok Ankara mağaza taşımacılığı firmaların tercih ederken dikkatli ve duyarlı davranmak gerekmektedir.

Taşımacılık şirketinin size yakın olması ve planlama süreçlerinde müşterinin dahil edilerek her sürecin şeffaf ve kontrollü olması gerekmektedir. Mağaza taşımacılığı hizmeti sunma anlayışına sahip olan firmaları tercih etmek gerekmektedir. Kısa bir araştırma yapılarak karşınıza listelenen firmalardan bilgi toplamalı ve o firmaların sizlere sunduğu hizmetin kalitesinden memnun olmaya çalışmanız gerekmektedir.

Mağaza taşımaları

Profesyonel nakliyat firmamız Ankara mağaza taşıma firmaları taramaların da ön sıralarda çıkmakta ve hizmetlerimizi müşterilerimize üst düzey güven ve memnuniyet ile sunmaya devam etmektedir. Sizler de şirketimizi tercih ederek güvenli ve tecrübeli ellerden istediğiniz hizmete şirketimiz farkı ile alabilirsiniz.

Ankara Mağaza Taşımacılığı Hizmeti Müşterilere Nasıl Sunuluyor?

Ankara mağaza taşıma hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin öncelikle şirketimizin resmi destek hattı üzerinden bizlere ulaşarak ekspertiz hizmeti talep etmelidir. Sağlıklı bir değerlendirme sonucunda hizmet talep edene piyasa standartları çerçevesinde çok uygun fiyat teklifi sunmaktayız. Şirketimiz tarafından sunulan fiyat teklifi kabul edildiği takdirde taşımacılık işleminin gerçekleşeceği gün ve saati belirlemekteyiz.

Hizmetin sunulacağı gün gelmeden önce kontrol amaçlı müşterimize arayarak hizmet günü ve saatini teyit etmekteyiz. Kontrol sağlandıktan sonra hizmetin sunulacağı gün ve saat de belirtilen adreste hazır beklemekteyiz. 5 veya 10 kişilik hizmet ekibimiz ile mağaza veya işyerinin taşınması için gerekli planlama ve yönetim süreçlerini koordine ediyor ve hizmet sunmaya başlıyoruz.

Çalışanlarımız belirlenen eşya veya malzemelerin ambalajlama veya paketleme işlemlerini gerçekleştiriyor ve kontrollü bir şekilde mağazadaki eşya veya ürünlerin evden eve nakliyat kamyonu transfer işlemini gerçekleştirmekteyiz. Çok dikkatli ve sakin işlemler ile yürütülen kutulama paketleme ve taşıma işlemleri hizmet ekip yöneticimiz tarafından koordine edilmektedir.

Mağaza taşımaları

Kamyon veya kamyonete taşınan eşya veya ürünler araç içerisine istiflenerek olası ürün veya malzemelerin zarar görmesi engellenmektedir. Son kontroller gerçekleştirildikten sonra kamyon veya kamyonetimiz belirtilen yeni adresi doğru yola çıkmaktadır.

Yeni adresi ulaştığımızda yine aynı dikkat ile kamyonet içerisindeki eşya veya ürünleri gerek hizmet ekibimiz gerekse modüler asansör sistemi ile yeni mağaza veya iş merkezine taşınmasını gerçekleştirmekteyiz.

Ankara mağaza taşımacılığı hizmetimiz bu şekilde hizmet talep eden müşteri veya firmalara sunulmaktadır. %100 güvenli ve hasarsız olarak sunduğumuz bu hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz memnun bir şekilde hizmetlerimizden güvenle faydalanabilmektedir.

Ankara Mağaza Taşımacılığı Hizmetinde Bilnmeniz Gerekenler
  • Avantajlı ücretler karşılığında mağaza nakliyesi için dijital ekspertiz veya araçla ekspertiz hizmetinden faydalanarak titiz bir ön inceleme raporu karşılığında fiyat teklifi almanızı tavsiye ediyoruz.
  • Mağaza veya büyük iş merkezi gibi alanları taşıtırken tercih edeceğiniz taşımacılık firması hakkında gerekli bütün bilgilere sahip olmanız sizler için avantaj oluşturacaktır.
  • Mağaza taşımacılığı hizmetinde planlama ve projelendirme işlemleri büyük önem taşımaktadır. Planlama işlemlerinde taşımacılık şirketi ile ortak çalışmaya özen gösteriniz.
  • Mağaza veya iş merkezlerinin transfer işlemlerinde 6 veya 8 kişilik hizmet ekibi talep ederek daha hızlı ve sorunsuz taşınmanın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
  • Hasarsız ve güvenli Ankara mağaza taşımacılığı hizmeti için sigortalı taşımacılık hizmeti ile güvenli taşınmayı tercih edebilirsiniz.
  • Yüksek katlarda bulunan mağaza veya iş merkezi asansörlü taşımacılık hizmeti dahilinde değerlendirilerek modüler asansör desteği alınarak taşımanın gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz.
Ankara Profesyonel Nakliyat İle %25 İndirimli Mağaza Taşımacılığı

Dünyada pandeminin baş göstermesi ile birlikte ülkemizde ekonomik sorunlar ortaya çıktı. İnsanlar taşımacılık alanında birçok ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanır hale geldi. Ankara profesyonel nakliyat olarak ülkemizdeki sorunlara kayıtsız kalmıyor ve başkent halkının cazip ücretler karşılığında ihtiyaçlarının karşılanması için girişimlerimiz sürdürmekteyiz.

İlkbahar, yaz, sonbahar, kış, mevsim dönümlerinde belirlediğimiz hizmetlerde aylık belirli süreler zarfında ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Ankara mağaza taşıma hizmeti talep eden müşterilerimizin yüzde yirmi beş ve yüzde kırka kadar ulaşan indirimli hizmet almalarını hedeflemekteyiz.

Resmi web sitemiz üzerinde veya sosyal medya hesaplarımızdan paylaştığımız duyurular sayfasından indirimli taşınma tarihlerinden haberdar olabilir ve yeni iş merkezine şirketimiz güvencesi ile ekonomik ücretlere taşıta bilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.

Telefon