Nakliye Sigortası

Nakliye Sigortası Nedir ve Neden Gereklidir?

İnsanların talepleri günden güne değişebilmektedir. Bu talepler doğrultusunda insanlar ülkemizde farklı il ve ilçelere taşıma ihtiyaçlarını nakliye şirketlerinden karşılamaya çalışmaktadırlar. İnsanlar nakliye şirketleri seçerken dikkatli ve bilinçli bir şekilde hareket etmeleri gerekmektedir. Duyarsız ve aceleci olarak hareket edildiği takdirde hatayı düşmekte ve birçok sorunlarla karşı karşıya kalabilmektedir.

Her zaman şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde taşıma isteği bulunan insanlarımıza tavsiye olarak nakliye sigortası yaptırarak eşyaların taşınması gerektiği hususunda uyarıda bulunmaktayız. Gerek firmamız olsun gerek sigorta acentesi tarafından nakliye hizmeti alımında müşterilerin eşyaların sigortalı olarak taşınmasında kolaylıklar sağlamaktayız. Şehirlerarası taşınmalarda genellikle hasar zarar oluşma gibi durumların yoğunluk gösterdiği için bizlerde müşterilerimizin taleplerine göre ve eşyalarının durumlarına göre onlara hizmetler hakkında bilgi vererek ve daha duyarlı ve daha dikkatli olmaları hususunda uyarılarda da bulunmaktayız. Seyir halinde hesap edilmedik bir durumla karşılaşıldığında olası bir hasarın kolay bir şekilde sigorta acentesinden karşılanması sağlanmaktadır. Sigorta sözleşmesi nakliye hizmeti dışında tutularak müşterinin talebi doğrultusunda yapılan bir anlaşma türüdür.

Sigortalı taşımacılık hizmeti alınmadığı takdirde olası durumlarla müşterinin yüzleşmesi gerekmektedir. Bu gibi durumlarda nakliye firmaları olarak, bizler sorumluluk kabul etmemekteyiz. Müşterilerimizi dikkatli ve duyarlı bir şekilde uyarılarla mağdur olmamaları için bilgilendirmek ile yükümlüyüz. Ne olursa olsun müşterilerin sorunsuz bir hizmet almaları için kendilerine de düşen görevleri bulunmaktadır. Müşterilerimizi dikkatli ve duyarlı bir şekilde uyarıyor mağdur olmamaları için bilgilendirmekteyiz.

Müşterilerimizin taşınmalarda sorun ve hasar gibi durumların oluşmaması için kesinlikle şehirlerarası taşınmalarda sigortalı nakliye hizmetinden faydalanmaları kendileri açısından büyük önem arz etmektedir. Sizlere de taşımalarda mağduriyetimizin bir nebze sigorta firmalar tarafından karşılanması hususunda yardım almak isterseniz sizlere sağlıklı bir şekilde bilgilendirme verebilir, sizleri sigorta acentelerine yönlendirebiliriz.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir. *