Hizmet Politikası

Hizmet Politikası

Taşımacılık hizmetinde belirli bir standart ve ilke olmadığından dolayı firmaların çoğu düzensiz ve başıboş bir şekilde nakliye hizmeti sunmaktadır. Bizler de bu doğrultuda tespitlerimizi yaparak firma içinde belirli ilke ve politikalara göre hizmet sunmaya odaklanmış olan bir nakliye firmasıyız. Müşterilerimizin asla mağdur olmamaları için elimizden gelen bütün gayret ve çabayı sarf etmekteyiz müşterilerimizin daha kaliteli bir hizmet almaları için firmamızı sorumluluğunu biliyor ve bu sorumluluk çerçevesinde hareket etmekteyiz.

Müşteri her zaman haklıdır ilkesi ile müşterilerimizin taleplerini her zaman dikkatlice dinliyor ve müşterilerimize karşı saygı ve disiplin çerçevesinde hizmet üretmeye gayret göstermekteyiz. Müşterilerimizin daha makul fiyatlara ve kaliteli bir hizmet almaları için piyasa standartlarına en uygun fiyatla onların taşımacılığını gerçekleştirmeye gayret göstermekteyiz. Taşıma hizmetlerinde hasarsız ve sorunsuz bir nakliye hizmetinin gerçekleşmesi için büyük gayret ve çaba sarf eden personel ve çalışanlarımız ile sizlerin de daha kaliteli bir hizmet almaları için gerekli olan bütün plan ve proje çerçevesinde hizmet sunmaya her zaman özen göstermekteyiz.

1. Sınıf ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanarak eşyaların hasarsız bir şekilde taşınması bu eşyaların işini bilen personel tarafından nakliye aracına taşınması büyük bir önem arz etmektedir. Her aşamada disiplin ve planlı hizmet anlayışı ilkesi ile hareket ediyor ve müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmeye çalışmaktayız.

Biz nerede bütün disiplin kuralları çerçevesinde hareket ediyor ve her açıdan hizmetlerin daha kaliteli ve müşteri memnuniyetini yükseltmeye yönelik hizmetler sunmaya gayret göstermekteyiz. firmamızdan aldiğiniz hizmeti sosyal medya ve sitemizde değerlendirebilir ve görüşlerinize farklı hizmet alacak olan kişilerle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir. *